Lekáreň Polygónia Nitra - všetko pre Vaše zdravie

dátum: 24.01.21-23:02

Hľadáte lekáreň, v ktorej nájdete všetko potrebné pre Vaše zdravie a krásu? Lekáreň Polygónia Nitra Vám ponúka široké spektrum produktov, vďaka ktorým sa budete cítiť fit a zdravo nielen vy, ale aj Vaše deti!

Sme Vám vždy k dispozícii

Naša Lekáreň Polygónia Nitra je známa tým, že našim návštevníkom dokážeme poskytnúť odborné poradenstvo pri výbere liekov, doplnkov výživy, kozmetiky či iných produktov, ktoré Vám pomôžu cítiť sa zdravo a fit. U nás sú Vám vždy k dispozícii naši lekárnici, ktorí sú odborníkmi a vedia Vám vždy poradiť. Našu Lekáreň Polygónia s bezbariérovým prístupom a klimatizáciou nájdete na Coboriho ulici 1 v Nitre pri parkovisku oproti potravinám Nitrazdroj.

Lekáreň Polygónia Nitrazdravie nitra

lekaren nitra

Široký výber ortopedickej obuvi

V Lekárni Polygónia Nitra nájdete papučky, domáce prezuvky (od najmenších veľkostí až po teenegerov), ortopedickú obuv pre Vaše deti (značiek: Protetika, Fare) ale aj pre Vás. Vďaka nášmu širokému výberu zdravotníckej obuvi sa budete cítiť pohodlne a komfortne. Zabezpečia Vám hlavne zdravý vývin nôh a chodidiel.  

ortopedická obuv Polygónia Nitralekaren polygonia nitra

Naša široká ponuka

V lekárni Polygónia si môže zakúpiť:

lieky nitrazdravotne pomocky nitra

zdrava vyziva nitra

predaj Biodermy Polygónia Nitra

veterinarne lieky nitra

bezlepkove potraviny nitra

Extra služby pre Vás ako bonus

V našom e-shope máte možnosť si vybrať tovar a následne si ho už len vyzdvihnúť v lekárni počas otváracích hodín alebo dať doručiť domov. Pri nákupe nad 25 € je doprava kuriérom zdarma. Sledujte náš e-shop. Nájdete tam vždy nejaké špeciálne akcie.

  

Sme lekárňou s moderným interiérom, kvalifikovaným a príjemným personálom.

Lekáreň Polygónia Nitra 
 

Coboriho 1, 949 01 Nitra
Tel.: 037/642 25 17
E-mail: lekaren.polygonia@gmail.com

www.drug-store.sk
Nájdete nás aj na Facebooku: