JUHAL consult s.r.o. Nitra - Ekonomické a účtovné služby pre podnikateľské aj nepodnikateľské subjekty

dátum: 17.09.21-09:02

Komplexné, kvalitné a odborné účtovníctvo už od roku 1990. To sú slová, ktoré vystihujú našu spoločnosť JUHAL consult s.r.o. Nitra. Naše služby Vám zaručia maximálny rozvoj Vašej firmy.

Filozofia JUHAL consult Nitra

Spoločnosť JUHAL consult s.r.o. Nitra vznikla v septembri 1990, keď Ing. Juliana Halabrínová začala spracúvať jednoduché účtovníctvo a mzdovú agendu pre malé závody doma, popri zamestnaní. Od tej doby sa naša firma riadi filozofiou, ktorá je založená na oslobodení sa od byrokracie. Našou snahou je, čo najviac Vás oslobodiť od "byrokracie", pretože keď sa nemusíte venovať "byrokracii", môžete sa viac venovať svojej firme. Keď sa budete viac venovať svojej firme, bude sa Vám lepšie dariť. Keď sa bude lepšie dariť Vám, bude sa aj nám.

ekonomické služby nitra

Účtovníctvo

V JUHAL consult s.r.o. Nitra Vám ponúkame komplexné služby v oblasti jednoduchého aj podvojného účtovníctva. Účtovníctvo vedieme v súlade so zákonom o účtovníctve č. 431/2002 Z. z., všetkých daňových a sociálnych zákonov a ich neustálych novelizácií. Účtovníctvo spracovávame zvyčajne v sídle našej firmy, v prípade Vašej konkrétnej požiadavky sa však môžeme dohodnúť inak.

účtovníctvo nitra

V rámci účtovníctva ponúkame pre Vás:

účtovnícke služby nitra

Daňové poradenstvo

Jednotlivcom i spoločnostiam ponúkame široké spektrum služieb daňového poradenstva, prispôsobené najrôznejším podnikateľským potrebám klientov a poskytované v zmysle zákona číslo 78/1992 Zb. Služby daňového poradenstva poskytuje Ing. Tatiana Kelemenová Gemmelová. Našim zákazníkom ponúkame príležitostné daňové poradenstvo, ale aj poradenstvo pre našich stálych klientov. Daňové poradenstvo poskytujeme ústnou formou, alebo písomnou formou - písomne stanovisko, ktoré vypracujeme na základe písomnej otázky, je čo najkomplexnejšou odpoveďou na Vašu otázku a za správnosť ručíme.

juhal consult nitra 

Neváhajte a využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti ekonomického poradenstva!

 

JUHAL consult s.r.o. Nitra

Vašinova 16, 949 01 Nitra

Tel.: 037/65 19 102

E-mail: juhal@nr.psg.sk

www.juhal.sk