Penzión Ubytovanie Mondok - pekné ubytovanie v blízkosti Nitry

dátum: 14.07.20-08:51

Penzión Ubytovanie Mondok sa nachádza v obci Močenok (neďaleko mesta Nitra). Okrem ubytovania ponúka vonkajšiu terasu s grilom, súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie zdarma. Penzión je vhodný pre deti a domáci miláčikovia sú povolení na požiadanie.

Penzión Ubytovanie Mondok

Penzión Ubytovanie Mondok sa nachádza v obci Močenok na hlavnej ceste z Nitry, v príjemnej lokalite len 100 metrov od autobusovej zastávky, 500 metrov od potravín a reštaurácie a v blízkosti tenisového kurtu (2 km), motokrosu a paintbalu (3 km).

penzión hotel mondok

Penzión Ubytovanie Mondok – ubytovanie

Typy izieb:

Všetky izby s káblovou TV sú prakticky zariadené dreveným nábytkom. Vo vlastnej kúpeľni sa nachádza sprchovací kút. Relaxovať môžete v spoločenskej miestnosti. Počas pobytu v penzióne Ubytovanie Mondok môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu.

penzión hotel mondokpenzión hotel mondok

penzión hotel mondokpenzión hotel mondok

Deti sú v hoteli vítané. Zdarma je jedno dieťa (0 – 3 rokov) pri použití existujúcich postelí (bez poplatku) alebo na detskej postieľke (bez poplatku). Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.

penzión hotel mondok

Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie a môže byť za ne účtovaný poplatok.

Penzión Ubytovanie Mondok - služby

Okrem ubytovania Vám ponúkame vonkajšiu terasu s grilom. Súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet Vám je k dispozícii zdarma.

Penzión Ubytovanie Mondok – registrácia

Registrácia v hoteli je možná od 14:00 a odhlásenie do 10:00.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Penzión Ubytovanie Mondok

 

Nitrianska 1240/64, 951 31 Močenok

telefón: 0907 064 999, 0948 699 960

e-mail: ubytovanie@mondok.sk

 

Nájdete nás aj na Facebooku: