PS Inžiniering s.r.o - Realizácia rodinných domov na kľúč a služby stavebného dozoru

dátum: 20.05.22-09:14

Pokiaľ hľadáte spoločnosť, ktorá je známa svojou dlhoročnou praxou v oblasti výstavby rodinných domov na kľúč, a dokáže splniť všetky Vaše požiadavky, určite ste na správnej adrese. Riadime sa heslom „Pomôžeme, Poradíme, Postavíme“.

Rozhodnutie o začatí výstavby domu je veľmi významný krok. Ak ste sa rozhodli postaviť si dom, je potrebné mať na pamäti to, že staviate pravdepodobne len raz. Preto je potrebné zveriť sa do rúk odborníkovi, ktorý kvalitne a odborne splní Vaše predstavy o bývaní.

Výborný pomer medzi kvalitou a cenou Vášho nového bývania je ďalšou výhodou, ktorú našim zákazníkom ponúkame. Našu profesionalitu Vám vieme priblížiť tým, že Vám dokážeme zabezpečiť vstup na nami vykonané stavby, aby bolo možné overiť si ich kvalitu a požadované nároky zákazníka.

PS Inžiniering s.r.o. sa zaoberá:

Stavebná činnosť

Naša firma realizuje kompletné stavby rodinných domov na kľúč. Postaráme sa o všetko, od základov Vášho nového domu až po jeho úplné dokončenie. Takto Vám zaručíme kvalitné bývanie v prijateľnej dobe a za priaznivé ceny.

Pre vašu stavbu vieme zabezpečiť a poskytnúť nasledovné služby:

V spolupráci s našimi dodávateľmi vieme zabezpečiť realizáciu nasledovných prác:

Výstavba rodinných domov na kľúč

Výstavba rodinných domov na kľúč je služba, ktorá prináša klientovi možnosť nevybočiť zo svojich aktivít. Tento spôsob výstavby je vhodné zvoliť predovšetkým vtedy, keď nie ste schopní množstvo stavebných prác vykonať vlastnými silami alebo za pomoci príbuzných či známych, či už z dôvodov časových alebo odborných. Všetky dôležité činnosti pri výstavbe rodinných domov na kľúč preberá na seba naša spoločnosť.

Aké služby obsahuje výstavba rodinných domov na kľúč?

Každá stavba domu je iná a vyžaduje si osobitý prístup. Odbúranie stresu a negatívnych faktorov pôsobiacich na klienta počas výstavby je pre nás dôležitým aspektom.



Stavebný dozor

V oblasti stavebníctva zabezpečujeme aj kompletnú inžiniersku činnosť od výkonu stavebného povolenia až po kolaudáciu stavieb. Stavebný dozor je zárukou, že stavba sa zrealizuje kvalitne, načas a financie, ktoré investor do stavby vloží, sa použijú rozumne a neprekročia dohodnutý rozpočet.

Stavba je proces, ktorý vyžaduje odborné znalosti v odbore stavebníctva. Je vo Vašom záujme kontrolovať prácu dodávateľov. Zabezpečíme Vám podľa dohody pravidelnú kontrolu prác dodávateľov a tiež nápravu prípadných chýb, čím Vám ušetríme nemalé peniaze.

Činnosti, ktoré vykonáva stavebný dozor za Vás:

Naša firma Vám poskytne ten najlepší servis pri výstavbe Vášho rodinného domu na kľúč, alebo pri stavebnej činnosti či pri stavebnom dozore. Dajte Vašu stavbu do rúk nám a my sa postaráme o kvalitnú a profesionálnu prácu.

PS Inžiniering s.r.o.
 Peter Strapko
Kopanická 5, 949 01 Nitra
tel. číslo: 0903 411 570
www.psinziniering.sk
email: strapko.p@gmail.com

Kontaktné hodiny

Pondelok - Piatok: 6:00 - 20:00
Sobota, Nedeľa: iba v súrnych prípadoch