Stavebniny STAVMAT Nitra - Partner pre Vašu stavbu.

dátum: 25.01.22-23:29

Stavebniny STAVMAT Nitra ponúkajú skutočne všetko čo potrebujete pri výstavbe rodinného domu či priemyselných budov a mnoho služieb ako množstevné zľavy, servis, doprava materiálov na miesto podľa želania.

Stavebniny STAVMAT Nitra

STAVMAT IN spol. s r.o. je celoslovenská sieť stavebnín, ktorá sa zaoberá nákupom, predajom a dopravou stavebného materiálu. Pôsobíme na slovenskom trhu so stavebným materiálom a svojich zákazníkov sa snaží osloviť štandardnými aj nadštandardnými ponukami a službami. 

stavebniny stavmat nitra

Našich stálych zákazníkov zvýhodňujeme zľavami a osobitnými splatnosťami. Jedná sa o niekoľko tisíc živnostníkov, malých a stredných firiem ale aj veľkých domácich a nadnárodných spoločností.

stavebniny stavmat nitrastavebniny stavmat nitra

Naším poslaním je:

Stavebniny STAVMAT Nitra - ponuka

Ponúkame Vám kompletný sortiment stavebných materiálov potrebných pri výstavbe rodinných domov, polyfunkčných budov ale aj priemyselných objektov.

Naša ponuka:

stavebniny stavmat nitrastavebniny stavmat nitra

Stavebniny STAVMAT Nitra - doprava

Doprava tovaru z predajne STAVMAT Nitra nie je žiadny problém. U nás zakúpený tovar Vám dodáme rýchlo a bez starostí na vami určenú adresu.

Nakládka tovaru je súčasťou vášho nákupu, tovar Vám pomôžeme šetrne naložiť do vášho auta. Vyberte si a o ostatné sa už postaráme.

Pre našich stálych zákazníkov ponúkame výhodné podmienky dodania. V prípade potreby poskytneme aj prepravu tovaru s hydraulickou rukou.

Stavebniny STAVMAT Nitra - cenová ponuka a poradenstvo

Radi pre vás vypracujeme bezplatne nezáväznú cenovú ponuku na Vami vybraný stavebný materiál a sortiment v našej ponuke. Stačí vyplniť formulár s Vašou objednávkou na našich stránkach.

Samozrejmosťou našich stavebnín je aj možnosť odborného poradenstva. Nemusíte byť odborníci na stavbu a predsa môžete postaviť krásny dom, či kvalitne zrekonštruovať byt. V prípade akýchkoľvej otázok sa s dôverou obráťte na personál v predajni STAVMAT Nitra. Náš vyškolený personál vám poradí, poslúži a pomôže. 

stavebniny stavmat nitra


Presvedčte sa, že STAVMAT je ideálny Partner pre vašu stavbu. Tešíme sa na Vás!

 

Stavebniny STAVMAT Nitra

 

Novozámocká 76/94, 949 01 Nitra

telefón: 037/651 11 61, 0903 550 317

e-mail: nr.krskany@stavmat.sk

 

www.stavmat.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: