RJ ZVARMONT Vráble - zámočnícke, potrubárske a zváračské práce

dátum: 20.05.22-09:41

Spoločnosť RJ ZVARMONT Vráble Vám ponúka kompletné služby v oblasti rôznych prác spajáných s elektorinštaláciou, vykurovacích systémov, zámočníckými a zváračskými prácami a iné.

RJ ZVARMONT Vráble -  široká škála služieb

Naša firma RJ ZVARMONT Vráble vznikla v roku 2007 s pôvodným zámerom vykonávať zámočnícke, zváračské a potrubárske práce v zahraničí. Po úspešnom presadení sa najmä na nemeckom trhu sa firma z pôvodných troch pracovníkov rozrástla až na dnešných 90, z toho 80 pracuje v zahraničí. Oblasti pôsobenia sa postupne rozširovali podľa dopytu partnerov a postupne sa transformovali až do dnešného profilu. Dnes sídlime už aj vo Vrábľoch na Štúrovej ulici.

rj zvarmont nitrarj zvarmont nitra

RJ ZVARMONT Vráble - ponúkané služby

RJ ZVARMONT Vráble ponúka svojim zákazníkom rôzne služby. V rámci našich služieb ponúkame vysokokvalifikovaný personál, ktorý môže vykonávať práce podľa potrieb na rôznych miestach pre naše i zahraničné firmy.Máme k dispozícii nutné nástroje, prístroje a stroje, v prípade potreby aj dopravné prostriedky.Aktuálne pôsobíme najmä v zahraničí, pre oblasť farmaceutického, potravinárskeho, chemického a automobilového priemyslu s výbornými referenciami.

rj zvarmont nitrarj zvarmont nitra

 Naše služby:

rj zvarmont nitrarj zvarmont nitra

RJ ZVARMONT Vráble - výroba na profesionálnej úrovni

Ak požadujete zámočnícku a kovoobrábaciu výrobu, RJ ZVARMONT Vráble Vám ponúka kvalitný odborný personál, moderné výrobné priestory, strojový park, dostatočné prístrojové a nástrojové vybavenie, ako aj potrebnú logistiku. Všetky naše kapacity vieme vhodne prispôsobiť potrebám partnerov a zákazníkov. V RJ ZVARMONT Vráble sme otvorení rôznym formám spolupráce. Radi s našimi zákazníkmi osobne prerokujeme všetky náležitosti vašich zákaziek. Naše rozsiahle know-how, profesionálne skúsenosti a flexibilný prístup sú zárukou pre vysokú kvalitu produktov a dlhodobé vzťahy.

rj zvarmont nitrarj zvarmont nitra

Naša výroba:

rj zvarmont nitrarj zvarmont nitra

 

RJ ZVARMONT Vráble - zámočnícke, potrubárske, zváračské práce


Štúrova 885 (bývalý areál OPS), 952 01 Vráble
tel.: +421 907 179 370
e-mail: robert.jokai@rjgroup.sk


www.rjgroup.sk