Stavebniny KARTEL Nitra - ...viac ako stavebniny

dátum: 25.01.22-22:51

Stavebniny KARTEL Nitra ponúkajú široký sortiment stavebných materiálov za najlepšie ceny! U nás nájdete komplexnú ponuku stavebných materiálov od domácich aj zahraničných dodávateľov. Stavebniny KARTEL Nitra sú synonymom kvality, spoľahlivosti a Vašej spokojnosti!

Stavebniny KARTEL Nitra

Naša maloobchodná predajňa sa nachádza na Štúrovej ulici v Nitre (hneď za kruhovým objazdom pri vstupe do Nitry od Bratislavy, oproti hypermarketu TESCO). Firma KARTEL Nitra sídli vo vlastných priestoroch s administratívnou budovou, fasádnym štúdiom, 6-timi skladovými halami a so spevnenými plochami a dobre prístupným parkoviskom takmer v centre mesta.

stavebniny kartel nitra

Len vďaka Vám, spokojným zákazníkom, máme 20 ročnú tradíciu. Dlhoročné skúsenosti, detailná znalosť trhu a výrobkov nám dnes, okrem predaja tovaru, umožňujú poskytovať i nadštandardnú a ucelenú službu svojim zákazníkom. Dokážeme kvalifikovane poradiť s výberom materiálov.

Stavebniny KARTEL Nitra - sortiment

Stavebniny KARTEL Nitra ponúkajú kompletný sortiment stavebných materiálov. U nás nájdete:

stavebniny kartel nitra           stavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitrastavebniny kartel nitrastavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitrastavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitrastavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitra stavebniny kartel nitra

stavebniny kartel nitra

Doprava

KARTEL Nitra sa snaží svojim zákazníkom vychádzať maximálne v ústrety. V prípade potreby Vám preto radi pomôžeme s vývozom hrubej stavby, dovozom zámkovej dlažby atď. s našim nákladným autom IVECO s hydraulickou rukou s nosnosťou 10,5t, alebo doviezť sadrokartónové systémy, kazetové stropy, tepelné izolácie a iné s nákladným autom IVECO s plachtou a nosnosťou 3,5t.

Bližšie informácie Vám rád poskytne Ing. Jozef Novotný na t.č. 0902 90 60 58.

Otváracie hodiny

Stavebniny KARTEL Nitra sú tu pre Vás:

stavebniny kartel nitra

Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť nášho zákazníka. Pretože len taký sa k nám po čase opäť vráti, aby uskutočnil ďalší nákup v stavebninách KARTEL Nitra. Iba spokojný zákazník môže s čistým svedomím odporučiť naše služby známym a priateľom.

 

Navštívte nás a presvedčte sa sami! 

 

Stavebniny KARTEL Nitra

Štúrova 155, 949 01 Nitra

tel: 037 741 70 71
fax: 037 772 94 92
e-mail: kartel@kartel.sk

www.kartel.sk

Stavebniny KARTEL Nitra na facebooku: