Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. - štrky, piesky, kamene pre Vašu stavbu

dátum: 29.06.22-17:15

Pokiaľ hľadáte spoločnosť, ktorá je známa svojou dlhoročnou praxou v oblasti štrkopieskov a kameňa, spoločnosť Štrkopiesky M&M - STAV s.r.o. je tu pre Vás. Ponúkame Vám predaj, dopravu a aj zapožičanie stavebnej mechanizácie.

Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. - Štrky, piesok, kameň

Naša spoločnosť Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o., sa na trhu so stavebninami pohybuje už v roku 1996. Od tejto doby nadobudla mnoho skúseností a špičkovú prax v stavebnom odbore. Od tej doby sa v Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. zaoberáme predajom rôznych frakcií dunajského štrkopiesku, piesku a drveného kameniva (makadamu). Naša spoločnosť Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o., Vám ponúka široké spektrum z výberu štrkov, pieskov a kameniva. Nájdete nás pri Nitre v Lužiankach, ale aj na Výstavnej.

štrkopiesky M&M Nitraštrkopiesky M&M Nitra

Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. - široká ponuka certifikovaných materiálov

V našej spoločnosti Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. ponúkame našim zákazníkom široký výber načastejšie používaných sypkých materiálov v stavebníctve. Materiály spĺňajú viacero funkcií a sú využiteľné vo viacerých oblastiach v stavebníctve.

Frakcie uvedené v našej ponuke sú vhodné na:

 štrkopiesky M&M Nitra

Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. - doprava a požičovňa stavebných mechanizácií

Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. Vám okrem širokej ponuky stavebných materiálov ponúka aj dopravu a prenájom malej stavebnej mechanizácie. Súčasťou predaja štrkov, pieskov a kameňa súvisí aj následná nákladná doprava špeciálnymi sklápacími vozidlami s nosnosťou od 1t do 29 t na jedno auto.

štrkopiesky M&M NitraŠtrkopiesky M&M Nitra

Okrem dopravy a predaja štrkov,piesku a kameniva naša spoločnosť Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o. ponúka našim zákazníkom aj prenájom malých stavebných mechanizmov, ktoré sú veľmi nápomocné pri vašich stavbách a rekonštrukciách . Praktické na prenajme je hlavne možnosť zapožičania takéhoto stroja na krátke časové obdobie za zlomok ceny tohoto mechanizmu , čo Vám pri ich cenách dokáže ušetriť nemalé prostriedky. Medzi tieto stroje s možnosťou zapožičania patria napríklad vybračné dusadlá , vybračné dosky, pôdne vrtáky, buracie a vŕtacie kladivá a monožstvo dalšich.

štrkopiesky MM Nitrastrkopiesky mm nitrastrkopiesky mm nitra

 

Štrkopiesky M&M – STAV s.r.o.

Prevádzka Nitra - Lužianky

Rastislavova 4, Nitra - Lužianky

Prevádzka Nitra

Výstavná 37, 949 01 Nitra

Tel.: 037 77 83 777

Fax: 037 77 83 777

Mob.: 0903 670 073

mmstavinfo@gmail.com

  www.strkopieskymm.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: