MM studne Nitra - kvalitné kopané studne

dátum: 19.08.22-15:08

Aj Vy hľadáte niekoho, kto by Vám vedel kvalitne a cenovo prístupne postaviť Vašu vlastnú kopanú studňu? Zhotovenie studne sa robí raz za život, a preto by ste ho mali zveriť odborníkom s dobrými referenciami. Spoločnosť MM studne Nitra Vám vykope Vašu vlastnú studňu.

MM studne Nitra - profík v oblasti kopaných studní

Firma MM studne Nitra sa postará o všetky služby súvisiace so studňami. Pri stavaní studní je veľmi dôležité si uvedomiť, že sa jedná o stavbu, ktorá sa zhotovuje na celý život. MM studne Nitra Vám zaručí spokojnosť a kvalitu v tejto oblasti. 

mm studne nitra

Vďaka odborníkom, ktorí pracujú v spoločnosti MM studne Nitra, a sú známi svojimi vynikajúcimi referenciami, bude Vaša studňa nie len kvalitná, ale aj prakticky použiteľná. Pracujeme po celej SR!

mm studne nitra

Výhody kopanej studne

Ak si nie ste istí, či kopaná studňa je tá správna voľba, firma MM studne Nitra Vám ponúka zoznam výhod, ktoré Vás presvedčia o pozitívnych stránkach kopaných studní, medzi ktoré patria:

mm studne nitra

Služby

Ak hľadáte niekoho kto Vám vykope Vašu vlastnú studňu ste na správnej adrese! Firma MM studne Nitra poskytuje nasledovné služby:

mm studne nitra

Ak si viete zaobstarať skruže Vy, tak Vám spoločnosť MM studne Nitra spraví výkop studne a osadí skruže.

mm studne nitra

V MM studne Nitra Vám okrem stavaní kopaných služieb ponúkajú aj prehlbovanie a čistenie Vašich studní. Skúsení odborníci prehlbujú studne takým spôsobom, že dovnútra studní kladú atypické skruže s vnútorným priemerom 80cm a vonkajším priemerom 93cm a tie podkopávajú.

mm studne nitra

Čo sa týka čistenia, firma čistí studne s vnútorným priemerom skruží 70cm a viac, pričom čistenie zahŕňa aj čistenie starých kameňov vykladaných studní. Toto čistenie studní spočíva v manuálnom vybratí nánosu z dna studne, čistenie stien studne, dezinfekcia stien studne, čerpanie vody až pokiaľ sa neodkalí, meranie prítoku v studni. Je dôležité čistiť studňu, pretože tým sa zlepší jej výdatnosť.   

mm studne nitra

MM studne Nitra vo videu:

 

MM studne Nitra - kopané studne

Zbehy 596, 949 01 Nitra

Mobil: +421 910 79 53 92

e-mail: martin.margetin@gmail.com

https://www.kopaniestudne.sk/

Nájdete nás aj na Facebooku