Penzión a reštaurácia Dolina Nitra - tradícia a chuť poctivej kuchyne

dátum: 14.07.20-08:39

Penzión Dolina je novovybudovaný penzión, ktorý sa môže pochváliť nielen jedinečnou lokalitou, ale aj kvalitnou, poctivou a chutnou kuchyňou. Penzión Dolina sa nachádza priamo pri rybníku, kde prežívali predošlé generácie romantické schôdzky, prvé lásky či rozchody.

Nádherná poloha penziónu Dolina

Pacienti bývalého liečebného ústavu tu trávili hodiny oddychu a užívali si čerstvý vzduch. Poľovníci odtiaľto vyrážali Údolím Lásky na postriežku. Na jeseň toto miesto vždy ožilo hubármi a ľuďmi, ktorí zbierajú gaštany. Príďte si k nám posedieť na terasu a zaspomínať na svoje prvé lásky, na časy, keď ste na jazere korčuľovali, až pokiaľ Vám neomŕzali prsty v korčuliach, alebo kde ste chodili s rodinou na huby, či na výlety na neďaleký Oponický hrad...

penzión dolina nitra

Toto krásne miesto opradené históriou začína teraz novú kapitolu a bude slúžiť ľuďom novým spôsobom. Chceli by sme Vás pozvať, aby ste sa aj Vy stali súčasťou tejto zmeny a vytvorili si nové spomienky.

reštaurácia a penzión dolina

Príjemne upravené okolie je ideálnym miestom na prechádzky prírodou, rybačku, bicyklovanie či hubárčenie. 

Reštaurácia Penzión Dolina - tradícia chutí poctivej kuchyne

Penzión Dolina sa môže pochváliť príjemnou reštauráciou, ktorej priestor a jedlo sú v súlade s prírodou. Snažíme sa podporiť miestnych pestovateľov zemiakov, zeleniny a ovocia, chovateľov hydiny a dobytka.

reštaurácia a penzión dolinareštaurácia a penzión dolina

Používame huby a lesné huby, ktoré boli nazbierané v lese, ryby na našom jedálnom lístku boli nachytané v našom rybníku, mäso a vajcia pochádzajú z overených zdrojov.

penzión dolina nitrapenzión dolina nitra

Všetko, čo Vám servírujeme na tanier, je jedlo uvarené zdravým spôsobom, nepoužívame žiadne umelé prísady, farbivá alebo zahusťovadlá. Jedlá dochucujeme bylinkami a koreninami, ktoré len umocňujú ich prirodzenú chuť.

reštaurácia a penzión dolina

Pripravili sme si pre Vás nové menu! Príďte si pochutiť na našich špecialitách a objaviť nové, lahodné chute kvalitne pripraveného jedla!

Základ našej kuchyne tvorí:

V peknom počasí si hostia môžu posedieť na terase a vychutnať si svoje jedlo a nápoje na čerstvom vzduchu.

penzión a reštaurácia dolina

Naším krédom je ponúkať čerstvé jedlá z kvalitných surovín pripravené poctivým spôsobom.

Ubytovanie v Penzióne Dolina

Penzión Dolina ponúka svojim zákazníkom ubytovanie v 5 apartmánoch. V každom je hlavná spálňa, v ktorej nájdete pohodlnú manželskú posteľ, ktorá sa dá rozdeliť na dve postele v prípade, ak v izbe budú ubytovaní napr. pracovní kolegovia. Každý apartmán má vstavaný šatník. Izby sú veľmi dobrej veľkosti a každá z nich má balkón. Menšie izby majú buď dve separátne postele alebo rozťahovací gauč.

penzión dolina nitrapenzión dolina nitra

Cena ubytovania:
60 Eur na noc pre dve osoby
80 Eur na noc pre 4 osoby

Špeciálna ponuka: Ak si objednáte apartmán na 3 noci, tak dostanete štvrtú noc zdarma!

Strelnica v Penzióne Dolina

Objavte v sebe svoje strelecké schopnosti! Chceli ste si vždy vyskúšať, aký je to pocit, vystreliť z pušky a... trafiť cieľ? Príďte si to vyskúšať k nám do novopostavenej strelnice v Penzióne Dolina!

reštaurácia a penzión dolinareštaurácia a penzión dolina

Na našom brokovom strelišti si môžete prísť zastrieľať nielen ak ste skúsený profesionál a budete používať vlastné zbrane, ale radi u nás privítame aj úplných nováčikov, ktorí si pod dohľadom skúsených inštruktorov môžu otestovať svoje strelecké schopnosti. Naši inštruktori sú skúsení poľovníci a radi Vám poradia so základmi tak, aby ste si u nás streľbu užili. Na strelišti Penziónu Dolina si môžte zastrieľať disciplíny skeet a americký trap.

penzión dolina nitra

Strielať môžu aj deti od 10 rokov a dospelí, ktorí nemajú žiadne zdravotné obmedzenia. Streľba na asfaltové holuby je ideálna nielen pre skupiny priateľov, rozlúčky so slobodou, narodeninové oslavy, ale aj ako teambulding pre pracovné kolektívy. V prípade záujmu o prenájom strelišta na privátnu alebo firemnú akciu nás, prosím, kontaktujte.

Rybačka v Penzióne Dolina

Príďte k nám na nezabudnuteľnú rybačku! Náš rybník, alebo priehrada, ako ho volajú domáci Lefantovčania, bol v posledných rokov dosť zanedbaný a zarastený. Našim cieľom bolo nielen vrátiť ho do jeho pôvodného stavu, ale aj pokúsiť sa zväčšiť jeho plochu, prehĺbiť ho a spraviť ho bezpečnejším. Nový rybník sa evidentne páči novej rodine divých kačíc, ktoré sa tu na jar zahniezdili. Plánujeme pre ne vytvoriť ostrovček, na ktorom sa budú môcť na jar v bezpečí vyliahnuť malé kačičky.

reštaurácia a penzión dolina

Na jeseň 2013 sme do rybníka nasadili vyše 3000 kusov rýb - kaprov, amurov, pstruhov a lieňov. V rybníku žijú ryby do veľkosti až 8,5 kilogramov, takže sa je určite na čo tešiť! Po kľudnom prezimovaní nových obyvateľov rybníka zahájime rybársku sezónu už na jar.

reštaurácia a penzión dolina

Otváracie hodiny

Na Vašu návštevu sa tešíme každý deň:

Po - Št: 11:00 - 22:00 hod.
Pia - So: 11:00 - 23:00 hod.
Nedeľa: 11:00 - 21:00 hod

Navštívte Penzión Dolina a staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom!

Penzión a reštaurácia Dolina

Svätojánska 467,
951 45 Horné Lefantovce

Tel.č.: 0907 112 102, 0905 407 185
E-mail: penziondolina@gmail.com

www.penziondolina.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: