BodyWorld Fitness Mlyny Nitra - fitko, ktoré ti rozumie

dátum: 19.06.21-19:58

Nebaví ťa strácať čas a energiu hľadaním toho pravého fitka? Chceš na jednom mieste striedať silový tréning s funkčným bez obmedzenia? Nemusíš čakať na trénera! Príď a trénuj kedy chceš v BodyWorld Fitness Mlyny Nitra.

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra - najkomplexnejší open gym

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra je najkomplexnejší „open gym“ v Nitre. Naše fitko je vhodné pre každého, kto chce urobiť niečo pre svoje zdravie a zlepšiť si svoju líniu! Či si začiatočník alebo pokročilý, u nás si môžeš poriadne zacvičiť. Naše fitness centrum sa nachádza sa priamo v srdci Nitry v OC Mlyny na 2. poschodí. Na ploche 760m² nájdeš všetko, čo potrebuješ na svoj tréning - či už chceš skúšať nové formy tréningov, alebo preferuješ osvedčenú klasiku.

bodyworld fitness mlyny nitraBodyWorld Fitness Mlyny Nitra

Naša výnimočnosť

V našom fitness centre nájdete všetko, čo potrebujete nielen na cvičenie, ale aj na regeneráciu, relax a mnoho iného.

Sme výnimoční v tom, že u nás nájdete:

BodyWorld Fitness Mlyny Nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Fitness bar

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra je komplexné fitness centrum pre všetky druhy športov. Rozdeľuje sa na niekoľko zón, ktoré spĺňajú náročné požiadavky klientov. Podstatnou súčasťou fitnescentra je recepcia a komfortný fitness bar. Tu sa dozvieš dôležité informácie o fungovaní a odpovede na svoje zvedavé otázky. Milý a ochotný personál pripraví drink zo širokej ponuky športových nápojov, prípadne poradí s výberom správneho výživového doplnku pred, po či počas tréningu.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Jednotlivé zóny

Fitness zóna je vybavená kvalitnými posilňovacími strojmi americkej značky HOIST. Vyznačujú sa jedinečnou biomechanikou v kombinácii s jednoduchou obsluhou, vďaka ktorým je silový progres a zmeny na postave zaručené. Ani vo večerných hodinách sa nemusíš báť čakania na stroj. Množstvu strojov dominujú 2 komplexné zostavy kladiek.

bodyworld fitness mlyny nitrabody world fitness mlyny nitra

Kardio zóna umožňuje cvičiť naraz až 16tim cvičencom. 6 bežiacich pásov, 2 stacionárne bicykle, 2 stepre a jeden eliptický trenažér od značky Lifefitness. Kardio zónu dopĺňajú 3 indoor-cyclingové bicykle značky Tomahawk a 2 veslárske trenažéry značky Concept2. V lete (pre otužilcov i v zime) je možné na kardio využiť aj terasu s krásnym výhľadom na Kalváriu.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Funkčná zóna dominuje špeciálnou konštrukciou PowerGears, na ktorej sa vyblázni každý športovec. Kruhy, TRX, ketllebel, sandbag, medicibal, Bosu, balančné pomôcky, boxy, expandery, mini bandy sú len časťou pomôcok na zefektívnenie tréningu.

bodyworld fintess mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Silová zóna láka predovšetkým troma klietkami, špeciálne stavanými na cvičenie s ťažkými váhami. Využívajú ju nadšení trojbojári, siloví športovci i kulturisti. Nechýbajú ani obľúbené bench-press lavičky, leg-press, multipress. Rozpätie jednoručiek od 1kg do 50kg. Na olympijské či EZ tyče si môžeš naložiť koľko znesieš.

bodyworld fitness mlyny nitrabodyworld fitness mlyny nitra

Aerobikové štúdio pre priaznivcov skupinových cvičení na ploche 90m² s vynikajúcim ozvučením, protišmykovou podlahou a zrkadlami na kontrolu techniky cvičenia, je protikladom k starým telocvičniam. Pozitívna energická atmosféra športového kolektívu ťa motivuje podať čo najlepší výkon a vyťažiť z cvičenia čo najviac pre seba.

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra

Ponuka skupinových cvičení

Pre tých, ktorí uprednostňujú skupinové cvičenia pred samostatným posilovaním ponúkame:

 

BodyWorld Fitness Mlyny NitraBodyWorld Fitness Mlyny Nitra

VSTUPNÉ 

 

1 vstup – 4,9€
10 vstupov – 34,9€
mesačná permanentka – 34,9€

ŠTUDENTI (ISIC karta)

1 vstup – 3€
10 vstupov – 29,9€
mesačná permanentka – 29,9€

ZŤP, dôchodcovia, učitelia (ITIC karta)

1 vstup – 3€
10 vstupov – 29,9€
mesačná permanentka – 29,9€


  

BodyWorld Fitness Mlyny Nitra

 Štefániková trieda 61 (OC Mlyny), 
949 01 Nitra

t.č.: 037 3221 334

mobil: 0917 863 634

e-mail: fitness@bodyworld.sk 

www.fitnessmlyny.sk 

Nájdete nás aj na Facebooku: