Lyžiarske stredisko ŠPORTCENTRUM Oščadnica

dátum: 27.09.22-15:01

Lyžiarske stredisko ŠPORTCENTRUM Oščadnica sa nachádza v krásnom prostredí priamo v strede obce Oščadnica. Je zamerané na zimnú aj letnú prevádzku, aby sme tak zabezpečili skvelú dovolenku pre Vás a Vašu rodinu počas celého roka.

ŠPORTCENTRUM Oščadnica

Ak ste fanúšikom poriadnej zimnej lyžovačky či krásneho slovenského prostredia, ŠPORTCENTRUM Oščadnica je tu pre Vás s dvomi lyžiarskymi vlekmi. Prvý je detský s nízkym vedením dopravného lana s dĺžkou cca 120 m. Vhodný je hlavne pre deti, ale aj dospelých, ktorí sú úplnými začiatočníkmi. Druhý vlek ,,Tatrapoma PFP" má dĺžku 500 m a prevýšenie 95 m. Je vhodný pre začiatočníkov i pokročilejších lyžiarov. 

Športcentrum OščadnicaŠportcentrum Oščadnica

ŠPORTCENTRUM Oščadnica - zimná sezóna

Pestrý program nášho lyžiarskeho strediska zaručí Vám aj Vašim ratolestiam kvalitné vyplnenie času. Vítanou atrakciou je SNOWTUBING - jazda na snežnom kolese vo vyhradenom snežnom tobogáne. Ponúkame aj možnosť sánkovania - bobovania, ktoré si užívajú najmä tí najmenší. Dostupný je tiež bežecký okruh. Pre malých aj veľkých začiatočníkov ponúkame výučbu v lyžiarskej škole a škôlke.

V stredisku Športcentra naučíme lyžovať úplne všetkých, od tých najmenších až po najväčších. Máme skúsených inštruktorov, ktorí sa Vám a Vašim ratolestiam budú s radosťou venovať. Ak nemáte lyže, nevadí. Radi vám požičiame. Vám stačí mať len chuť a odvahu učiť sa!

Športcentrum OščadnicaŠportcentrum Oščadnica

Obľúbené je aj večerné lyžovanie, ktoré je v prevádzke každý deň od 16:00 do 20:00 hod., s výnimkou krajne nepriaznivého počasia.

ŠPORTCENTRUM Oščadnica - organizovanie akcií

Stredisko je vhodné na organizovanie súkromných, firemných, školských alebo iných športových pretekov a rôznych športových podujatí. V prípade Vášho záujmu Vám zorganizujeme na našom svahu lyžiarske preteky s kompletným zabezpečením - úprava svahu, slalomové bránky, časomiera, rozhodcovia, ceny, stupeň víťazov a pod.

ŠPORTCENTRUM Oščadnica - požičovňa športových potrieb

Nemáte vlastnú lyžiarsku výbavu? To vôbec nevadí! Súčasťou areálu je požičovňa športových potrieb kompletnej lyžiarskej výstroje. Našu požičovňu máme vybavenú v dostatočnom množstve novým tovarom - všetko výhradne značky ROSSIGNOL. V našej ponuke sú teraz lyže pre tých najmenších lyžiarov, juniorov, elegantné lyže pre slečny a dámy. Páni majú možnosť vybrať si lyže od tých základných modelov, cez pokročilých až po najnovšie pretekárske modely.
 

V našej ponuke sú teraz lyže pre tých najmenších lyžiarov, juniorov, elegantné lyže pre slečny a dámy. Páni majú možnosť vybrať si lyže od tých základných modelov, cez pokročilých až po najnovšie pretekárske modely.

Športcentrum Oščadnica

Snowboarďákom ponúkame  snowboardy a snowboardové topánky od značkových výrobcov v mäkkom aj v tvrdom prevedení. Pre menej náročných ostali v ponuke aj staršie prevedenia lyžiarskej výstroje za veľmi výhodné ceny.
Pri zapožičaní na viac dní a pre ucelené skupiny poskytujeme výrazné zľavy v požičovni.

Aktuálne snehové informácie na každý deň zimnej sezóny nájdete TU.

Príďte a presvedčte sa sami! 

ŠPORTCENTRUM Oščadnica


Oščadnica, 023 01 Oščadnica

Tel.: 0905 592 191, 041/438 21 99

E-mail: sportcentrum@gajuz.sk

www.sportcentrum.gajuz.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: