Interiérové štúdio INTERVAL Nitra - interiérové štúdio so srdcom

dátum: 29.06.22-17:49

Interiérové štúdio INTERVAL Nitra je moderné designové štúdio, ktoré poskytuje svojim zákazníkom kompletný servis a služby súvisiace so zariaďovaním, a tak vám dáva možnosť pretvoriť si váš domov presne podľa vašich predstáv.

Kvalitné interiérové a vchodové dvere 

Výber správnych interiérových dverí, zárubní, kovaní a pridružených produktov pre Váš domov je dôležité rozhodnutie. V interiérovom štúdiu INTERVAL Nitra s hrdosťou pomáhame našim zákazníkom pri tomto výbere tak, aby bola na zreteli prvotriedna kvalita, designová zladenosť interiéru a výhodná cena.

INTERVAL interiérové štúdio Nitra

Splníme Vaše očakávania

Interiérové štúdio INTERVAL Nitra Vám ponúkna riešenia založené na špecifických požiadavkách zákazníka. Naše produkty dodajú Vášmu domovu atraktívnosť a svojou kvalitou budú dlhodobo spríjemňovať Váš interiér. Prehľad nášho sortimentu nájdete tu.

Interiérové štúdio INTERVAL Nitra 

 

V našej ponuke nájdete:

  

Parkety a podlahy

Aby sme vedeli ponúknuť tú správnu voľbu, naaranžovali sme celý rozsah parkiet do rôznych prostredí, ktoré sme vám pripravili v našej predajni. Internetové štúdio INTERVAL v Nitre vám ponúka aj príslušenstvo na podlahy a doplnky:

INTERVAL interiérové štúdio Nitra

Posuvné dvere

Posuvné dvere sú veľmi elegantným riešením Vášho interiéru, pretože šetria priestor. K ich inštalácií je potrebné vyhotoviť stavebné púzdro, ktoré sa zabuduje do steny. Štandardne sa stavebné púzdra montujú do sadrokartonových priečok, ale je možná aj inštalácia do murovaných stien. Najpoužívanejšími stavebnými puzdrami sú púzdra JAP a ECLISSE. Tieto stavebné púzdra sú otestované dlhoročnou tradíciou, ich montáž je jednoduchá a trvácnosť vysoká.

INTERVAL interiérové štúdio Nitra

Kľučky a kovania

Vzhľadom a tvarom kovania a kľučiek domácnostiam dotvárame čo najvyššie designové prevedenie Vašich dverí. Poprední výrobcovia kovaní a kľučiek Vám garantujú záruku až po dobu desiatich rokov. Ich celková životnosť je však oveľa dlhšia. 

 

Cíťte sa ako v raji! Interiérové štúdio so srdcom.

Interiérové štúdio INTERVAL Nitra

Ulica 8. Mája 33 (za fakultnou nemocnicou),
949 01 Nitra 

Tel.č: 0907 741 653, 037 6522 304
E-mail: interval.valovicova@gmail.com

www.dvere-interval.sk
Nájdete nás aj na facebooku: