Krčma a penzión u Bosorky - reštauračné a ubytovacie služby, ideálne pre Vašu svadbu!

dátum: 27.01.22-08:54

Krčma a penzión u Bosorky funguje už od roku 2002 na frekventovanom mieste vo Veľkom Lapáši pri hlavnej ceste na ťahu Nitra a Vráble. Ponúkame reštauračné, pohostinské a ubytovacie služby, ideálne pre Vašu svadbu.

Reštaurácia s príjemným prostredím

Ponúkame vám posedenie v príjemnom prostredí reštaurácie u Bosorky s milou obsluhou neďaleko mesta Nitra. V interiéri sa nachádza socha bosorky a corgoňa od známeho rezbára Petra Šranka. Naši zákazníci majú k dispozícii posedenie na terase a možnosť veľkého výberu jedál. Ponúkame desiatové polievky a hotové jedlá. Samozrejmosťou je rýchla a milá obsluha.

restauracia u bosorky lapas

Donáška obedov, závodné stravovanie

Krčma a penzión u Bosorky ponúka závodné stravovanie a rozvoz obedov do firiem. Službu ponúkame v pracovných dňoch do 16:00. Možnosť platiť stravnými lístkami.

pecene prasiatko donaska obedov nitra

Rodinné posedenia, jubileá, svadby, promócie

Krčma a penzión u Bosorky ponúka ideálne priestory, len 15 km od historického mesta Nitra, pre usporiadanie vašich rodinných či firmených osláv, posedení a svadieb. Kapacita 60 miest, dobré jedlo a možnosť ubytovanie priamo v Penzióne u Bosorky predurčujú toto miesto pre vašu svadbu.

svadby nitra prenájom priestorovKrčma u Bosorky - reštaurácia a ubytovanie

Otváracia doba

POHOSTINSTVO

Pondelok - Nedeľa: 8.00 - 00.00

JEDÁLEŇ

Pondelok - Nedeľa: 8.00 - 16.00

Ubytovanie v penzióne

Vašich svadobných hostí môžete ubytovať v útulnom penzióne pár kilometrov od Nitry. Penzión u Bosorky ponúka príjemné ubytovanie v 4 dvojlôžkových izbách a jednom dvojposteľovom apartmáne s možnosťou prístelky. Priestranné izby majú okrem vlastného sociálneho zariadenia k dispozícii aj televízor a pripojenie na internet zdarma. V cene ubytovania sú aj raňajky formou švédskych stolov. Penzión disponuje priestrannou spoločenskou miestnosťou s kapacitou 40 miest. Príjemne ladený interiér poskytne priestor pre organizovanie osláv, konferencií, prednášok a iných spoločenských podujatí s možnosťou konzumácie vybraných jedál.

ubytovanie v penzione nitra

Ubytovanie v penzión u Bosorky hosťom spríjemní aj možnosť bezplatného parkovania v uzavretom areáli penziónu, recepcia s kaviarňou.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Krčma a penzión u Bosorky

Veľký Lapáš 236, 951 04 Veľký Lapáš (okres Nitra)

tel.: 037/787 95 46

 www.ubosorky.mojanitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: