Presvetľovacie platne Revos Nitra - prinášame svetlo

dátum: 16.05.22-18:03

Majitelia hál, veľkoskladov a poľnohospodárskych objektov sa stretávajú s problémom, ako opraviť starú strechu, a z akého materiálu urobiť novú, aby náklady boli čo najnižšie. Revos Nitra ponúka materiály, ktoré tieto predpoklady spĺňajú.

Produkty vysokej kvality

V Revos Nitra ponúkame našim zákazníkom  priesvitné a stavebné platne pre strechy a steny objektov z materiálov vysokej kvality a mnohých profilov, vhodné aj ako krytina na altánky a prístrešky. Medzi naše najlepšie produkty patria materiály, ktoré sa používajú vo svete už 35 rokov:

Revos Nitra strechy  Revos Nitra Strechy

Ponuka našich ďalších produktov

Prinášame Vám súhrn všetkých služieb a produktov, ktoré poskytujeme:

Revos Nitra krytiny Revos Nitra okná

Materiály, ktoré používame

Materiály v Revos Nitra sú určené na:

Revos Nitra strešné krytiny

Priesvitné dosky z PVC

Revos Nitra ponúka svojim zákazníkom výrobky značky SOLLUX - jednoaxiálne spracovanie, 5-ročná záruka na materiál - dlhodobá životnosť. Materiály nehoria a ani nešíria požiar. Zostávajú nezmenené pri teplotách - 60 + 60 °C. Odolávajú krupobitiu do 40 mm.

POUŽITIE:

  

Revos Nitra strešné krytiny

Naše materiály sú vhodné na zimné záhrady, na deliace priečky a majú tepelno-izolačné vlastnosti. Ich hrúbka je od 6 mm do 40 mm. Majú stálosť pri teplote - 40 + 130 °C a sú odolné proti krupobitiu. Všetky tieto materiály sa vyznačujú UV stabilitou. K materiálom sa dodávajú aj jednotlivé prvky potrebné k uchyteniu a k spájaniu.

Lexan Rodeca Revos Nitra

Hliníkové posuvné systémy

Revos Nitra Vám ponúka kompletné služby v oblasti zasklievania balkónov a lódžií, zimných záhrad, deliacich priečok, altánkov a prístreškov. Pri svojej práci využíva hliníkový posuvný systém. Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je i zastrešenie bazénov, dvier, okien, svetlíkov, altánkov a prístreškov.

prekrytia bazenov nitra Revos Nitra zasklievanie

 

Prepojenie obytného priestoru s prírodou

Zimná záhrada je ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký doraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou. Poskytuje skvelé prostredie na relaxáciu.

zimne zahrady nitra

Výhody Revos Nitra

Tieto výhody Vás čakajú, ak zveríte svoje plány do našich rúk:

Revos Nitra zasklievanie Revos Nitra okná a zasklievanie

Otváracie hodiny

Pre našich zákazníkov sme k dispozícii od pondelka do piatku od 7:00 do 15:30 hod. 

 Neváhajte a kontakujte nás ešte dnes! 

Presvetľovacie platne Revos Nitra

Rastislavova 12, Nitra - Lužianky

Tel.č.: 037/7414 567
E-mail: revos@revos.sk

www.revos.sk