Kamenárstvo MBM Nitra - pomníky z prírodnej žuly

dátum: 01.06.20-21:00

Hľadáte špecialistu na cintorínsku architektúru? Niekoho, kto Vám dokáže poradiť? Kamenárstvo MBM Nitra je tou správou voľbou pre Vás!

Kamenárske práce z prírodnej žuly

Naša spoločnosť Kamenárstvo MBM Nitra sa venuje spracovaniu kameňa už od roku 2001. Ak hľadáte špecialistu na cintorínsku architektúru, sme pre Vás tou správnou voľbou. Nechajte si u nás zadarmo vypracovať ponuku ušitú Vám na mieru! Naše práce sú tvorené prednostne z prírodnej žuly. Naša spoločnosť Kamenárstvo MBM Nitra má bohaté skúsenosti a množstvo referencií, ktoré Vám zabezpečia spokojnosť s dobre odvedenou prácou. Jednou z našich dobrých vlastností je, že nepoužívame čínske, indické ani poľské produkty. Naše náhrobné kamene si môžete pozrieť takmer na každom cintoríne v Nitre a okolí.

kamenarstvo mbm nitrakamenarstvo mbm nitra

Vždy k dispozícii

Naši odborní pracovníci, ktorí sú profesionálmi v tejto oblasti, sú Vám stále k dispozícii. Sú ochotní Vám vždy pomôcť a poradiť, aby ste boli s Vašim výberom maximálne spokojní. Je veľmi dôležité myslieť na samotný výber materiálu, designu, odtieňu, ale aj písma, ktoré celkovo dotvára prácu.

kamenarstvo mbm nitrakamenarstvo mbm nitra

Služby našim zákazníkom

Našim zákazníkom ponúkame:

kamenarstvo mbm nitrakamenarstvo mbm nitra

 

Kamenárstvo MBM Nitra - Ing. Marian Blaško 

 

Čab 200, 951 24 Čab

Tel.: 0905 780 366, 037/38 11 495

E-mail: mbm@mbmnitra.sk

www.kamenarstvombm.mojanitra.sk

www.mbmnitra.sk