LASERCENTER - krok ku kráse!

dátum: 08.03.21-03:39

Každý sa dnes naháňa za krásou a dokonalým telom. Vyzdvihnutím tých správnych a jedinečných čŕt Vám Laserové centrum v Nitre môže priniesť fyzickú, no predovšetkým psychickú pohodu, ktorú ste tak dlho hľadali.

Zmiešali sme medicínu a estetiku

Počas existencie našej spoločnosti sa jej činnosti neustále pohybovali v oblastiach obchodu a medicíny. Ako nový prvok sme do tejto rokmi miešanej zmesi pridali aj estetiku, a tak sa zrodila myšlienka zaoberať sa estetickou medicínou.  Zostavili sme tím najlepších špecialistov a pripravili sme pre Vás príjemné moderné prostredie.

laser center nitra

centrum laserovej a estetickej medicíny NitraCentrum laserovej a esteickej medicíny Nitra

Zákroky v LASERCENTER

Certifikovaný a profesionálny tím odborníkov sa postará o všetky problémy, ktoré trápia Vašu tvár, pokožku i telo. Zameriavame sa na celé telo. Pomáhame Vám tak k dokonalej postave a vysnívanému výzoru.

Tvár a pokožka:

Postava a telo

centrum laserovej a estetickej medicíny Nitra

Laserová gynekológia

Vaše zdanlivo neriešiteľné intímne problémy vyrieši naša príjemná a empatická gynekologička, ktorá pomocou špeciálneho laserového prístroja vráti komfort vašim intímnym partiám. Ponúkame:

IntimaLase - omladenie pošvy

Pred ošetrením IntimaLase                           Po ošetrení IntimaLase

s

• IncontiLase - liečba stresovej inkontinencie

Pred ošetrením IncontiLase                                Po ošetrení IncontiLase

s

• RenovaLase - liečba vaginálnej atrofie

Protége Intima

 

Dermatologická ambulancia

V našom centre nájdete aj odborníkov  na kožné problémy, poskytujeme liečebnú a preventívnu starostlivosť.

Možnosť objednania máte k dispozícii priebežne, na vyšetrenie nečakáte. Objednávame na konkrétny čas, preto sa nemusíte báť dlhého čakania. 

dermatologická ambulancia - laser center nitra

 

Špecializujeme sa najmä na ošetrovanie znamienok, fibrómov, bradavíc, či iných kožných útvarov. Riešime aj problémy so začervenaním tváre, žilkami, hemangiomami či pigmentáciami. Ak vás trápia akné, ekzémy alebo máte nejaký iný defekt na pokožke,  sme tu pre vás. Keďže ambulancia nemá zmluvy so zdravotnými poisťovňami, na vyšetrenie nie je potrebný výmenný lístok.

 

 

Referencie od spokojných zákazníkov

Neviete sa rozhodnúť, komu by ste chceli zveriť svoje zdravie, krásu a psychickú pohodu? Nechajte sa presvedčiť množstvom spokojných zákazníkov, ktorí sú zárukou kvality a radi sa k nám neustále vracajú. O kvalite a referenciách sa môžeme viac dozvedieť na našej webovej adrese.

Kozmetika

V našom zariadení pracujeme s kvalitnou dermakozmetikou. Veľmi radi Vám pomôžeme s výberom kozmetiky podľa Vášho typu pokožky, čo Vám pomôže k dosiahnutiu najlepších výsledkov na ceste k dlhodobej kráse. Teraz máte možnosť kúpiť si produkty priamo z pohodlia Vášho domova prostredníctvom nášho e-shopu.

 

O krok bližšie ku kráse!

LASERCENTER - centrum laserovej a estetickej medicíny


Fatranská 5A (v Medicentre Dzurilla pri chrenovskej poliklinike), 949 01 Nitra

Je potrebné sa objednať telefonicky:
Po-Pia na objedávky v čase od 09:00-18:00h
0940 838 355

E-mail: info@lasercenter.sk

www.lasercenter.sk

Nájdete nás aj na Facebooku: