Veľa zábavy na lyžiach a adrenalínu na snowtubingu to je lyžiarske stredisko Nižná - Uhliská

dátum: 27.09.22-16:36

Miesto na oddych a aktívny relax v krásnom prostredí Oravskej vrchoviny.

Ski centrum Nižná - Uhliská je situované na severe slovenska medzi mestami Dolný Kubín a Trstená, v obci Nižná. Ski centrum ponúka moderné, upravované trate pre každého klienta, či sa jedná o začiatočnýkov, alebo skúsených lyžiarov.

Stredisko má štyri zjazdové trate na ktorých sa jazdí cez deň aj večer pri umelom osvetlení. 

hlavná zjazdovka má dĺžku 1400m
pretekárska 700m
vyhliadková 900m
nová 300m

Lyžiarsky a snowboardový začiatočníci ocenia služby lyžiarskej školy ktorá je priamo v areáli strediska. Ak chcete zvládnuť svah lyžami alebo snowboardom v čo najkratšom čase a získať najkvalitnejšie poznatky z lyžiarskej a snowboardovej techniky, zapíšte sa do lyžiarskej školy v Ski centre Nižná. Pod vedením profesionálnych trénerov budete napredovať skutočne rýchlym tempom a budete si môcť užívať pôžitok z bezpečnej jazdy.

 

Pre pohodlnejších lyžiarov a lyžiarov bez vlastných lyží či snowboardu poskytneme zapožičanie kompletnej lyžiarskej alebo snowboardovej výbavy. Myslíme pri tom aj na skúsených zjazdárov, pre ktorých máme pripravené nové modely lyží, v rátane špičkových lyží najvyššej triedy. Deti si zasa môžu vybrať z detských veľkostí, prípadne nelyžiari radi využijú zapožičanie sánok

Ak sa radi bavíte a skúšaťe nové veci, potom snowtubing je atrakcia ktorú nesmiete vynechať. Ide o spúštanie sa dolu špecialne upravených svahom na gumových kolesách. Na svahu na Vás čakajú vlny, zákruty a iné "nástrahy" ktoré robia zo snowtubingu jedinečný zážitok. Atrakcia je vhodná pre deti aj dospelých, takže vítané sú celé rodiny.

Po náročnom dni si môžete vychutnať kvalitné jedlo v penzióne Uhliská priamo pod svahom. Návštevníci tohoto penziónu zažijú rozprávkové ubytovanie v zasneženej krajine. Svojou výhodnou polohou Vám zaručuje dokonalý pôžitok z Vašej zimnej dovolenky. V penzión poskytuje ubytovanie v dvanástich izbách a jednom apartmáne, ktoré Vás určite príjemne prekvapia štýlovým a moderným interiérom. V každej izbe je k dispozícii kúpeľna s WC, satelitná TV a WIFI internet zdarma. Vďaka milému a ochotnému personálu dýcha celý penzión príjemnou atmosférou a umocní tak Váš dojem z perfektnej lyžovačky.

 

Ubytovacie kapacity penziónu je tiež možné využiť na organizovanie firemných stretnutí, školení, či iných sústredení. Spojenie úspešných obchodných rokovaní so skvelou lyžovačkou Vám určite ostane dlho v pamäti.

Srdečne Vás pozývame užiť si dni plné zábavy a oddychu na lyžiarskych svahoch Nižná - Uhliská.

 SKI CENTRUM Nižná UHLISKÁ s.r.o.

Uhliská 642
027 43 Nižná

Tel.: +421 908 953 333
Fax: +421 43 5381 307

skinizna@skinizna.sk

www.skinizna.sk

Penzión Uhliská:
Tel.: 0901 740 710

ubytovanie@skinizna.sk

Reštaurácia:
Tel.: 0908 953 333