Masáže Henrieta Nitra - Lymfodrenážna ručná masáž. Znovuzrodenie ľudského tela.

dátum: 19.08.22-14:55

O lymfodrenáži už počul asi každý. Lymfodrenážou dosiahneme, že všetky odpadové produkty z tela sa nebudú hromadiť a vyplavia sa. Je to najúčinnejšia forma očisty ľudského tela.

RUČNÁ LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ.
 
Ide o jemnú masáž kože a podkožia, veľmi jemnú masážnu techniku, pri ktorej sa používajú pomalé, jemné, presne definované ťahy s jemným tlakom. Masíruje sa v smere lymfatického toku do uzlín, kde sa lymfa očisťuje a takto nastáva najúčinnejšia detoxikácia celého tela. Lymfatický systém je súčasťou imunitného systému, cievneho systému. Závisí od neho naša imunita - zdravie, nálada. Je potrebné piť pred masážou i po nej dostatok tekutín, aby sa všetky škodlivé látky vyplavili z tela. Preto je po masáži bežné častejšie močenie, smed, pocit sucha v ústach. Tieto reakcie sú prechodné. Pre celkovú detoxikáciu tela je potrebná 60 až 90 minútová masáž. Je možné drenážovať aj jednotlivé časti tela, podľa potreby.

Masáže Henrieta Nitra

LYMFODRENÁŽ - účinný bojovník proti celulitíde.

Lymfodrenážou sa dá odstrániť, alebo zmierniť celulitída s použitím špeciálnych anticeluitídnych hmatov. Pokožka zostáva pevná ale jemná, má zdravší vzhľad, je hydratovaná, hrbolky pod kožou sa stávajú menej nápadné až postupne miznú. Pokožka sa stáva zdravšou a pevnou. Lymfodrenážou a anticeluitídnou masážou je možné schudnúť na obvodoch, napr. stehná, bruško, nohy zadok, modeluje postavu, zmierňuje a odstraňuje opuchy, napína pokožku. Je určena predovšetkým zdravým ľuďom, športovcom - kŕče v nohách, pocit ľahkých nôch, ale aj tým ktorí majú slabšie vyvinutý lymfatický systém - opuchy končatín, alebo opuchy spôsobené ako pooperačný stav, na kožné choroby - akné, neurologické ochorenia - obrna, mozgová mrtvica, migrény, bolesť hlavy, skleróza multiplex, ochorenia kĺbov. Ďalej je určená pre ľudí, ktorí majú nadmernú záťaž v práci, zoslabenú imunitu, pre ženy, ktoré majú problém otehotnieť, pre ľudí, ktorí sa cítia slabí, unavení.

Lymfodrenážou dosiahneme, že všetky odpadové produkty z tela (toxické látky, vírusy, baktérie, plesne) a iné sa nebudú hromadiť a vyplavia z tela von. Je to najúčinejšia forma očisty ľudského tela.

Masáže Henrieta Nitra

Pred aplikovaním masáže prosím konzultujte váš zdravotný stav s vašim masérom, keďže masáž sa neodporúca pri určitých ochoreniach, ako napr.

- doteraz neliečené, alebo nedoliečené malígne ochorenie ( rakovina )
- akútna bakteriálna, alebo vírusová infekcia
- akútne horúčkové stavy
- akútne žilové ochorenia ( zápal, veľké krčové žily )
- eryzipel
- ochorenia ľadvín a pečene
- pri ľavo i pravostrannom srdcovom zlyhávaní
- zelený očný zákal ( glaukom )
- patologické tehotenstvo
- neošetrené kožné ochorenie

CENNÍK MASÁŽÍ:

klasicka masaz nitra cenniklymfodrenázna masaz nitra cennik

NOVINKA: ANTICELULITÍDNA MASÁŽ (ručná lymfodrenážna masáž s anticelulitídnymi hmatmi) a THAJSKÁ MASÁŽ (klasická thajská masáž je považovaná za medicínsku disciplínu, ktorá pomáha pri liečení rôznych chorôb. Odstraňuje z tela toxíny, čo prispieva k detoxikácii celého organizmu. Navráťte svojmu telu silu, krásu, ohybnosť a pružnosť).

Masáže Henrieta Nitra

Ďalšie ponúkané masáže

Okrem Thajskej masáže máme pre vás pripravené aj nasledujúce druhy masáže:

V našej ponuke nájdete aj klasickú masáž (celého tela), športovú masáž, relaxačnú masáž, reflexnú masáž a aj masáž detí.

 

Neviete sa rozhodnúť, ktorý typ masáže vyrieši práve váš problém? Zavolajte na 0905 413 712 a my vám poradíme a odporúčime vhodný druh masáže. Tak neváhajte a doprajte svojmu telu relax v Masáže Henrieta v Nitre.


MASÁŽE HENRIETA NITRA

Coboriho 1 (Polygon - obchodný dom Premat - 1. poschodie)

949 01 Nitra

Kontaktná osoba: Henrieta Michálková 

objednávky telefonicky: 0905 413 712

Nájdete nás aj na Facebooku

pozrite si náš web 

Naše referencie na facebooku.

Ďalšie referencie od našich spokojných zákazníkov nájdete tu.