Rozprávkové stavebné sporenie

dátum: 29.09.22-02:49

Čary a kúzla fungujú iba v rozprávkach. Dobro však vždy zvíťazí nad zlom. Čo by ste povedali na dobrú a dokonca čarovnú úsporu peňazí? Teraz to ide. A nielen v rozprávkach, ale aj v realite. Oblastný vedúci Prvej stavebnej sporiteľne, a. s., Miroslav Mišík o tom vie svoje. Priblíži vám najnovšiu ponuku, ktorá vám dáva možnosť vytvoriť pohodu vo vašej domácnosti za naozaj málo peňazí.

Poplatok iba 20 eur
Stredobodom pozornosti v Prvej stavebnej sporiteľni je momentálne čarovná 20-tka. Ako povedal Miroslav Mišík, „oslavujeme totiž 20-te narodeniny a pri tejto príležitosti sme pripravili výnimočnú ponuku aj pre našich klientov. Zmluvu o stavebnom sporení u nás dostanete teraz len za 20-eurový poplatok. Donedávna ste museli zaplatiť 0,9 % z cieľovej sumy. Pri zmluve na 15 tisíc eur tak dnes ušetríte až 115 eur.“ Pritom všetky výhody ako garantovaný úrok počas sporenia a splácania úveru či štátnu prémiu získava naďalej každý sporiteľ.

Platí to aj pre deti
Samozrejme, zvýhodnený poplatok platí aj pri detskom sporení JUNIOR EXTRA. „Ale keďže si uvedomujeme, že naše deti si zaslúžia naozaj niečo extra, tak súčasťou tohto sporenia je aj EXTRA ISTOTA“, hovorí Miroslav Mišík. Nikdy neviete, čo sa môže stať a treba byť pripravený na všetko. „Extra istota znamená, že v prípade nešťastnej udalosti v rodine, dosporí Prvá stavebná sporiteľňa za rodiča až do polovice cieľovej sumy, maximálne však do výšky 10 tisíc eur.“

Komplexnosť na prvom mieste
V prvej stavebnej sporiteľni dostanete kvalitné a komplexné služby. Obchodní zástupcovia PSS totiž sprostredkúvajú okrem stavebného sporenia už aj poistenie na základe spolupráce s poisťovňou UNIQA. Oblastný vedúci Miroslav Mišík tvrdí: „U obchodného zástupcu Prvej stavebnej sporiteľne môžete vybaviť poistenie vášho domu či bytu, ale poistiť sa môžete aj vy sami.“ Pri dome a byte ide najmä o poistenie pre prípad požiaru, úderu blesku, krádeže, lúpeže, zemetrasenia, či víchrice. Výhodou je, že klient vybaví všetko na jednom mieste.

Prvá stavebná sporiteľňa je už 20 rokov spoľahlivým partnerom milióna domácností. Stále však ide dopredu. Dôkazom je aj ponuka, o ktorej sa dozviete viac v ktoromkoľvek obchodnom zastúpení alebo na www.pss.sk.