Bimara Nitra - zateplíme Váš dom

dátum: 20.05.22-09:18

BIMARA Nitra je distribútorom tepelnej izolácie AeroTHERM na Slovensku. Zateplite svoj dom kvalitnou a spoľahlivou izoláciou. U nás nájdete aj sortiment obkladov, dlažieb, sanitárnej techniky, plávajúcich a drevených podláh, parkiet a doplnkov významných európskych výrobcov.

BIMARA Nitra

Naša spoločnosť BIMARA Nitra je distribútorom prvotriednej tepelnej izolácie AeroTHERM. Dodáme Vám nielen všetko čo na zateplenie potrebujete, ale zabezpečíme pre Vás aj certifikačné školenia pre aplikáciu tepelnej izolácie AeroTHERM.

Bimara Nitra Bimara Nitra Bimara Nitra

Bimara Nitra - sortiment

Svojim klientom ponúkame sortiment významných európskych výrobcov:

BIMARA NitraBIMARA NitraBIMARA Nitra

Bimara Nitra - AeroTHERM

Revolučná tepelná izolácia AeroTHERM kombinuje moderné tepelné izolanty pre dosiahnutie maximálnych tepelne izolačných vlastností v extrémne tenkej vrstve. Prináša nové stavebné a konstrukčné riešenia. AeroTHERM je dodávaný vo forme vodou riediteľného tmelu a jeho hlavná funkcia je termoreflexia (odraz tepla) a termoizolácia (neprepúšťanie a zadržiavanie tepla). Jeho hlavnými funkčnými zložkami 3M sklenené guľôčky (tenkostenné mikroguličky z technického skla obsahujúce riedky vzduch) a aerogel (najlepší známy izolant na svete), tiež obsahuje disperzie a aditíva.

BIMARA Nirtra

Bimara Nitra - výhody tepelnej izolácie AeroTHERM

Výbornými vlastnosťami sa radí AeroTHERM medzi nejlepšie produkty vo svojej triede a predurčuje ho nielen pre všestranné využitie v stavebníctve pri zateplovaní, ale taktiež do náročných podmienok v priemyselných aplikaciách. AeroTHERM vyniká predovšetkým

BIMARA NitraBimara Nitra

Bimara Nitra

Bimara Nitra - zateplenie všetkých priestrov

Tepelne izolačná vrstva AeroTHERM je veľmi efektívna, pretože odráža teplo späť do miestnosti a znižuje postup tepla do konštrukcie budovy. Odstraňuje premŕzanie a sálanie chladu zo stien do miestnosti. Vytvára tepelnú pohodu a zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla v miestnosti. AeroTHERM prináša nové technicky a ekonomicky efektívne riešenie tepelnej izolácie podláh a podpodlahového kúrenia ako pre novostavby, tak pre rekonštrukcie a dodatočné zateplovanie. Na AeroTHERM môžete aplikovať maľbu, tapety, obklady, dlažbu, plávajúce podlahy, linoleum, koberec. U nesavých podkladov akýkoľvek omývateľný náter. Máte teda úplnú voľnosť pri voľbe povrchu.

Bimara Nitra

Služby

Ponúkame Vám odborné poradenstvo, vizualizáciu 3D, návrhy kúpeľní a cenovú kalkuláciu a certifikačné školenia pre aplikáciu tepelnej izolácie aerotherm.

Bimara Nitra

Uchráňte s nami teplo Vášho domova! 

Bimara Nitra - tepelná izolácia AeroTHERM

Rázusova 2, 949 01 Nitra

Tel.: 037/652 30 68, 0918 091 888

E-mail: bimara@stonline.sk

www.bimara.sk

Nájdete nás aj na facebooku: