Zubné implantáty - Dokonalá náhrada chýbajúcich - Zdravie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Zdravie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Zubné implantáty - Dokonalá náhrada chýbajúcich zubov

dátum pridania: 31.03.15-10:53

Aj Vy riešite problém neúplnosti chrupu z estetického či zdravotného dôvodu? V zubnej ambulancii Dental Klinik MUDr. Františka Hlavačku Vám zavedú zubné implantáty bezbolestne! Nezanedbajte tento problém a riešte ho včas. Vyhnete sa tak posúvaniu zubov, atrofii kosti a problémom príjmu potravy.

Zubná ambulancia Dental Klinik pod vedením MUDr. Františka Hlavačku poskytuje odborné zavedenie zubných implantátov takmer bezbolestným spôsobom. Dental Klinik je certifikované pracovisko dentoalveolárnej chirurgie a dentálnej implantológie, kde poskytujeme fixnú náhradu chýbajúcich zubov prostredníctvom zavedenia titánovej „skrutky“ (špeciálnej titánovej fixtúry) do kosti.

dental klinik zubné implantáty

Z pohľadu pacienta je to relatívne jednoduchý a bezbolestný zákrok realizovaný v lokálnej anestézii. Zavedenie implantátu trvá cca 30 min. Pacient počas zákroku vďaka lokálnej a zvodovej anestézii necíti bolesť, pociťuje len veľmi mierne vibrácie pracovných nástrojov a mierny tlak.

Implantológia je pomerne úspešný chirurgický odbor a úspešnosť zavedenia implantátov je cca 90%. Väčšina prípadov neujatí sa implantátov sa udeje do jedného kalendárneho roka a preto chceme byť voči pacientom féroví. Zubná ambulancia Dental Klinik MUDr. Františka Hlavačku tak poskytuje finančnú garanciu ujatia sa implantátu do jedného roka. V prípade nami doporučeného pacienta (pacienta vhodného pre zavedenie implantátov), ktorý bude chodiť po implantácii na pravidelné kontroly – tzv. recally a z nejakého dôvodu mu implantát zlyhá v prvom roku po implantácii, bude mu vrátená plná suma za implantáciu a protetickú prácu vrátane.

dental klinik zubné implantáty

Veríme, že sme schopní pacientom ponúknuť modernú alternatívu výrazného skvalitnenia orálneho zdravia v prípade náhrady chýbajúcich zubov implantátmi, ktorá povedie k nielen zvýšeniu sebavedomia pacienta, ale zvýšeniu jeho kvality života.

zubne implantaty dental klinik

 

MUDr. František Hlavačka

Zubná ambulancia DENTAL KLINIK s.r.o.

Tyršova 11, 942 01 Šurany

Tel.: 035 640 29 26, 0949 169 170

E-mail: info@dentalklinik.sk

www.dentalklinik.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok