Zlatník a klenotník Vladimír Beňo Nitra - v - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Zlatník a klenotník Vladimír Beňo Nitra - výroba snubných prsteňov a obrúčok na mieru

dátum pridania: 12.07.16-09:35

Vladimír Beňo - zlatník - klenotník Nitra vám ponúka najodbornejšie služby v zlatníctve. Svoje renomé nadobúda kvalitnou výrobou, opravou, predajom a servisom šperkov.

Zlatník ako elegantná profesia

Vladimír Beňo - zlatník - klenotník sa venuje veľmi elegantnej profesii, ktorú ocenia hlavne dámy. Je to veľmi jemná práca, ktorú nemôže robiť ktokoľvek. Preto najdôležitejšou prioritou zlatníka je spokojnosť a radosť jeho zákazníkov. 

Vladimír Beňo pôsobí ako zlatník a klenotník už niekoľko rokov. Spokojní zákazníci sú výsledkom jeho skúsenosti a zručností, ale aj osobitného prístupu ku každému klientovi. Vladimír Beňo je hlavne odborník vo svojej pofesii, ktorý Vám vždy ochotne a rád poradí

Všetky služby na jednom mieste

Zlatník a klenotník Vladimír Beňo Vám ponúka tieto služby:

  • predaj šperkov

  • oprava šperkov

  • servis šperkov

  • výkup šperkov

  • výroba snubných prsteňov a obrúčiek na mieru

Šperk na každú udalosť

Blíži sa vo vašej rodine výnimočná udalosť? Promócie alebo narodeniny? Chcete prežiť svoj vysnívaný svadobný deň s tým najkrajším prsteňom? Neviete, ako potešiť svoju drahú polovičku alebo ako ju očariť pri žiadosti o ruku? Šperky od zlatníka Vladimíra Beňu vám pomôžu jedinečné okamihy vášho života premeniť na nezabudnuteľné!

Výberom šperku určite potešíte nielen seba, ale aj svojich blízkych. Dokážete s ním vyčariť úsmev na tvári úplne každému. Preto neváhajte navštíviť zlatníctvo a klenotníctvo Vladimíra Beňa, z ktorého určite bež šperku neodídete!

Stačí si len vybrať

V zlatníctve Vladimíra Beňu nájdete sortiment tej najširšej ponuky: od rôznych šperkov, náušníc, retiazok, príveskov, prsteňov, zásnubných prsteňov až po svadobné obrúčky aj na mieru. Neváhajte a ozdobte sa už dnes!

Otváracia doba 

V našom zlatníctve nás nájdete od pondelka do piatku v čase od 09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00.

 

U nás nájdete to, čo hľadáte!

 

Vladimír Beňo - zlatník - klenotník Nitra

Štefánikova 15, 949 01 Nitra

 

Tel.: 0905 894 866 

E-mail: sperkybeno@gmail.com

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok