Zdravé cukrovinky - zdravé cukrovinky sladené st - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Zdravé cukrovinky - zdravé cukrovinky sladené stéviou

dátum pridania: 21.06.17-11:47

Máte chuť na niečo sladké? Je pre vás dôležitá vynikajúca chuť bez cukru a kalórií? Pre priaznivcov zdravého životného štýlu, ľudí, ktorí milujú sladkosti a boja sa priberania, či dokonca aj pre diabetikov a celiatikov máme zdravé cukrovinky sladené stéviou. Ak chcete cukrovinky, ktoré vynikajúco chutia a sú bez cukru a kalórií, naše cukrovinky sú tu pre vás.

Sladidlá a cukrovinky, ktoré vynikajúco chutia a sú bez cukru a kalórií

Naša spoločnosť je dovozcom belgických cukroviniek značky SWEET-SWITCH. Zabezpečujeme distribúciu do maloobchodov aj veľkoobchodov v rámci Slovenska a Čiech.

K nášmu e-shopu www.zdravecukrovinky.sk sme otvorili na Špitálskej ulici v Nitre špecializovanú predajňu na cukrovinky belgickej značky SWEET-SWITCH, ktoré sú bez pridaného cukru sladené stéviou a okrem prvotriednej kvality ponúkajú aj jedinečné prínosy pre naše zdravie. Sú kombináciou lahodnej a zdravej verzie sladkostí a sú vyrábané z najkvalitnejších surovín, ktoré im dodávajú prirodzenú a vyváženú chuť.

Belgický producent SWEET-SWITCH ponúka širokú škálu cukroviniek od čokolád, sušienok, ovocných cukríkov, Marschmallows, gumových medvedíkov, lentiliek až po nutelu, džemy z rôznych druhov ovocia a cukrovinky k sviatkom (Veľkonočné vajíčka, vianočné figúrky). Navyše väčšina produktov je aj bezlepkových.

Taktiež u nás nájdete aj prírodné sladidlá Natusweet Stevia, sirupy sladené steviou (zázvorový, jahodový, bazový a rakytníkový), 100% prírodnú šťavu z GOJI a prvotriedne mrazom sušené ovocie značky BRIX, ktoré si špeciálnym spôsobom mrazenia zanecháva až 98% vitamínov a minerálnych látok.

Prečo Stévia?

Stevia Rebaudiana je bylinka pripomínajúca mätu, z ktorej sa vyizolujú sladivé zložky, ktoré nazývame steviolové glykozidy a tie sú 200-300 krát sladšie než cukor, ale s tým rozdielom, že neobsahujú žiadne kalórie, majú nulový glykemický index a sú prírodného pôvodu. Produkty SWEET-SWITCH sú sladené steviolglykozidmi, a preto sú vhodné pre diabetikov, pre ľudí so zdravým životným štýlom a aj pre ľudí, ktorí chcú chudnúť a chcú vo svojom jedálničku obmedziť biely rafinovaný cukor alebo umelé sladidlá.

Pri diabetickej diéte treba eliminovať hlavne jednoduché sacharidy, a to cukry, ktoré rýchlo rozhádžu hladinu cukru v krvi. Stévia vďaka svojmu nulovému glykemickému indexu hladinu cukru v krvi nezvyšuje. Do tejto kategórie môžeme zahrnúť celý sortiment našich produktov, a to : 70% čokoláda, mliečna čokoláda, mliečna čokoláda s Marcona mandľami, Mandle v čokoláde, nutela – lieskovo-oriešková nátierka, ovocné cukríky, gumoví medvedíci, Marschmallows cukríky, lentilky, lízatká, džemy, sirupy, cereálne tyčinky, raňajkové sušienky, sušienky Cookies a sušienky Black & White.

Myslíme aj na celiatikov

Pre celiatikov alebo ľudí, ktorí trpia gluténovou intoleranciou ponúkame aj bezlepkové cukrovinky medzi, ktoré patria: 70% čokoláda, mliečna čokoláda, mliečna čokoláda s Marcona mandľami, nutela – lieskovo-oriešková nátierka, ovocné cukríky, Marschmallows cukríky, lentilky, lízatká, džemy, mrazom sušené ovocie a zo sušienok sú to sušienky Black & White, ktoré sú navyše aj bezlaktózové.

Ochutnajte naše produkty pri šálke kávy alebo čaju

V našej predajni na Špitálskej 13 (v Poliklinike sv. Medarda za recepciou) ponúkame aj ochutnávky našich produktov, aby ste sa presvedčili o ich kvalite a vynikajúcej chuti. V prípade záujmu je možné platiť aj platobnou kartou. V rámci doplnkových služieb ponúkame kvalitnú taliansku kávu profesional a kvalitné španielske čaje Montechelio so sebou.

V rámci Nitry nájdete naše cukrovinky SWEET-SWITH aj v bio-obchodíkoch:
Bio-Včielka, Babičkina záhrada a Slniečko.

 

Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok: 07:30 – 16:30 hod.

 

V našom e-shope www.zdravecukrovinky.sk sme Vám k dispozícii nonstop. Môžete si objednať tovar priamo domov alebo na vyzdvihnutie v predajni na Špitálskej 13 v Nitre.
Pri objednávkach nad 20,-Eur neplatíte žiadne poštovné a balné.

 

Zdravé cukrovinky

Špitálska 13 ( v Poliklinike sv.Medarda za recepciou), 94901 Nitra

0905915208

www.zdravecukrovinky.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.
 poslať článok mailom  vytlačiť článok