Zážitky z iného sveta! - Šport a relax | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Šport a relax v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Zážitky z iného sveta!

dátum pridania: 09.07.19-11:25

Viete o tom, že priamo v centre Nitry existuje miesto, kde sa môžete v okamihu ocitnúť úplne mimo našej reality a zažiť niečo, čo vám vyrazí dych, nedá vám spať, a zároveň je to aj fantastická zábava?

Toto dokáže len 1 z 15

Vojdete do výťahu, vyveziete sa na najvyššie poschodie mrakodrapu, dvere výťahu sa otvoria, v hĺbke pod vami je rušné mesto a pred vami vo vzduchu .... úzka lavička dlhá asi 2 metre... Nemá zábradlie, nemáte sa čoho chytiť, pod vami nie je sieť, len obrovská hĺbka. Vašou úlohou je vykročiť na ňu a prejsť až na koniec, dokážete to?

Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo hry

Ak áno, a vaša hladina adrenalínu medzitým dosiahla výšku toho mrakodrapu, tak príde ďalšia výzva – vykročte z lavičky do prázdna pod vami a sledujte, čo sa stane, dáte aj toto? Údajne tento level zvládne len jeden človek z 15! Je to dosť dobrá výzva? Že stále neviete, o čom hovoríme? Tak vitajte vo svete Virtuálnej reality... 

 

Virtuálna realita je svet...

... kde nič nie je nemožné a kde nerozoznáte, čo je skutočné. Skutočné však budú vaše dobrodružstvá, adrenalín, strach, smiech, vzrušenie a zábava. A práve to je to, čo návštevníkov do Virtuálnej reality na Sládkovičovej ulici v Nitre tak veľmi láka. Je to skvelá zábava pre deti a ideálne miesto pre nezabudnuteľné detské narodeninové party. Nielen to, deti vďaka Virtuálnej realite získajú dokonalú predstavu o našom svete, či vesmíre a prirodzenou formou sa veľa naučia.

Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo adrenalín zábava

Sú to jedinečné zážitky pre dospelých, skvelé teambuildingy či ideálny darček pre priateľov. Ak ste ešte nevyskúšali, neváhajte!


Jedna návšteva nestačí

Ani my v redakcii MojaNitra sme neváhali a Virtuálnu realitu sme sa vybrali vyskúšať na vlastnej koži, a aj na vlastné nervy. Najprv sme si rezervovali termín cez objednávkový formulár na web stránke.  

Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo adrenalín zábava

Budovu na Sládkovičovej 11 nájdete ľahko a tabule vás s prehľadom dovedú na 2. poschodie, kde vás privíta ochotný a skúsený personál. Po úvodnom rozhovore čo by ste chceli vyskúšať, dostanete krátku inštruktáž, ako virtuálna realita funguje a čo sa vlastne bude diať a môžete sa ponoriť do skutočne neskutočných zážitkov podľa vášho želania.

 Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo adrenalín zábava voľný čas

Môžete sa ponárať v úžasnej hĺbke obrovského oceánu a plávať s veľrybami alebo delfínmi, môžete zažiť šialenú jazdu na „húsenkovej dráhe“, úplne iný level hrania hier, môžete lyžovať, plávať, lietať, obdivovať krásu nášho vesmíru, prechádzať sa po bielych plážach, vyskúšať pevnosť vašich nervov pri množstve hororov alebo sa brániť pred obrovskými švábmi.... Stratíte pojem o čase, „náš“ svet prestane existovať, budete len vy a vaše zážitky. Nudiť sa nebudú ani vaši kamaráti, ktorí budú sledovať vaše dobrodružstvá na veľkom plátne. A verte nám, že jedna návšteva nestačí...

 Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo adrenalín zábava voľný čas

Vezmite deti, priateľov, kolegov a vyberte sa do sveta Virtuálnej reality. Želáme množstvo skvelých zážitkov!

 Virtuálna realita Nitra zábava adrenalín virtuálne zážitky voľný čas

P.S. ...tú výzvu vykročiť z lavičky do prázdna, sme dali... a čo vy?


Virtuálna realita Nitra virtuálne dobrodružstvo adrenalín zábava Sládkovičova 11

Virtuálna realita Nitra

Sladkovičova 11
(vedľa reštaurácie Moretti )
949 01 Nitra
2.poschodie

Rezervácia: 0911 166 662
Objednávkový formulár

Otváracie hodiny:
Pondelok – Štvrtok: 15:00- 20:00
Piatok: 15:00 – 22:00
Sobota: 13:00 – 22:00
Nedeľa: 13:00 – 20:00

Facebook

www.vrnitra.sk


 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok