Zapojte sa do Letnej súťaže Prvej stavebnej spo - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Zapojte sa do Letnej súťaže Prvej stavebnej sporiteľne a vyhrajte 500 €

dátum pridania: 05.08.13-16:39

Hovoríte si, že vaše súčasné bývanie je pre vašu rodinu už príliš malé, nemoderné alebo dokonca nevyhovujúce? Alebo už dlhšie premýšľate nad výstavbou rodinného domu, kúpou bytu či aspoň vynovením svojho súčasného bývania?

Ak iba čakáte na ten správny impulz, najväčšia a najúspešnejšia stavebná sporiteľňa na Slovensku s ním prichádza práve teraz. Kto si v Prvej stavebnej sporiteľni od 1. júla do 31. augusta 2013 uzatvorí novú zmluvu o stavebnom sporení a uhradí poplatok za jej uzatvorenie, toho zaradíme do žrebovania o 50 výhier po 500 €!

Zvážte sami, či sa vám oplatí urobiť jedno jediné rozhodnutie a vďaka nemu získať niekoľko benefitov naraz. Stanete sa členom miliónovej rodiny stavebných sporiteľov, bezpečne a výhodne si pripravíte finančné prostriedky na zabezpečenie či obnovu svojho bývania a máte šancu vyhrať aj niečo navyše,“ hovorí okresná riaditeľka Prvej stavebnej sporiteľne Ing. Edita Nováková.

Sporte naozaj výhodne

Veríme, že impulz v podobe 500 € na vašom účte stavebného sporenia môže naštartovať vašu cestu za novým alebo obnoveným bývaním. Prvá stavebná sporiteľňa totiž zhodnocuje vklady svojich klientov garantovaným úrokom. Stavební sporitelia majú nárok aj na štátnu prémiu. V tomto roku predstavuje maximálne až 66,39 € ročne. „Pri šesťročnom účelovom sporení v PSS, a. s., zhodnotíte prostriedky na svojom účte stavebného sporenia v priemere ročne o viac ako 5 %. Pritom vaše úspory sú zo zákona chránené až do výšky 100 tisíc €,“ pokračuje Ing. E. Nováková.

Nech sa páči - stavebný úver


Samotné sporenie však vo väčšine prípadov na kúpu či výstavbu nového bývania nestačí. Preto je dôležité, že po splnení podmienok má každý náš klient – a to bez ohľadu na svoj vek – zákonný nárok na stavebný úver s nízkym úrokom. Úroková sadzba stavebných úverov v PSS, a. s., sa začína už od 2,9 % ročne a je nemenná počas celej doby splácania. Stavebný úver do 50 tisíc € netreba zabezpečiť nehnuteľnosťou a jeho poskytnutie si nevyžaduje ani dokladovanie výšky príjmu stavebného sporiteľa.


Alebo si doprajte medziúver


Riešenie máme aj pre tých, ktorí potrebujú financie na zabezpečenie svojho bývania skôr, ako splnia podmienky stavebného úveru. Pre nich máme pripravenú pestrú ponuku medziúverov. Čím skôr začnete sporiť, tým výhodnejší bude úrok vášho úveru. V ponuke PSS, a. s., však nájdete aj úver s nulovým počiatočným vkladom, ktorý je určený pre občanov, ktorí dosiaľ nesporili na účte stavebného sporenia,“ konštatuje Ing. E. Nováková a dodáva, že ak sa prezieravo rozhodnete uzatvoriť zmluvu o stavebnom sporení pre svoje dieťa a stihnete to do 3 mesiacov od jeho narodenia, ušetríte na poplatku za jej uzatvorenie. V Prvej stavebnej sporiteľni teraz máte takúto zmluvu v tarife Junior extra úplne zadarmo!


Viac o Letnej súťaži a výhodách stavebného sporenia v Prvej stavebnej sporiteľni sa dozviete od našich obchodných zástupcov alebo si kliknite stránku www.pss.sk.

zazite leto plne vyhier s pss
 poslať článok mailom  vytlačiť článok