Začínajú jarné prázdniny, kam s rodino - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Začínajú jarné prázdniny, kam s rodinou za snehom a zábavou? Máme pre Vás skvelý tip.

dátum pridania: 19.02.16-12:39

Táto zima milovníkom snehu nepraje, no napriek tomu sú na Slovensku miesta, kde si zábavu na snehu do sýta užijete. V Belianskych Tatrách, Ždiari i Jezersku za posledný týždeň napadlo vyše 30 cm nového snehu, čo dáva skvelé podmienky nie len na lyžovanie, sánkovanie a inú snežnú zábavu.

V najväčšom lyžiarskom stredisku Belianskych Tatier Bachledka SKI & SUN čaká návštevníkov zábava pre celú rodinu. Perfektná lyžovačka na dokonale upravených zjazdovkách v celovej dĺžke až 12 km, 2 detské lyžiarske areály, bobová i snowtubingová dráha a množstvo iných atrakcií. Krásny výhľad na Tatry a Pieniny sa naskytá zo 4. poschodia vyhliadkovej veže i terás Aprés ski barov.  Kto hľadá výnimočný zážitok mal by vyskúšať snowrafting – jazdu s priateľmi v gumenom člne dole snežným kanálom. 

So skipasom Bachledky sú možnosti zážitkov omnoho väčšie. Bachledka SKI & SUN ako člen skupiny TatrySki ponúka zákazníkom lyžovačku až na 40 km zjazdoviek v 9 strediskách i korčuľovanie k tomu. To všetko na jeden skipas. 


Počas jarných prázdnin to bude v Bachledke žiť naplno. Každý štvrtok sú pre deti pripravené animačné programy a rodinné súťaže s témou Doba ľadová v Bachledke. Dospelí môžu otestovať najnovšie modely lyží, snowscoot a fat bike, ochutnať nové zimné drinky či zabaviť sa na párty v Aprés ski bare. V sobotu 5.3.2016 sa v stredisku roztočí veľká show na snehu – SNOWPARADE s Filipom Polcom a Binďom z rádia Európa 2. Súťažiť sa bude v jazde na bicykloch a snowscootoch a zábava neskončí ani večer, kde sa bude pokračovať na after párty s večerným pretekom. 


Pre tých, ktorí cez prázdniny hľadajú aj relax a pôžitok sú k dispozícii spa a wellness svety v hoteloch a penziónoch pod svahom, domáca kuchyňa miestnych šéfkuchárov či blahodarne masáže po dni strávenom na lyžiach. 


Bachledka SKI & SUN je miestom relaxu, zábavy a zážitkov pre celú rodinu.

www.skibachledova.sk, 
info@skibachledova.sk,
tel: +421 52 4498 101
 poslať článok mailom  vytlačiť článok