WineBar&Caffe Nitra - raj slovenských a zahranič - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

WineBar&Caffe Nitra - raj slovenských a zahraničných vín v centre Nitry

dátum pridania: 05.06.18-13:02

WineBar&Caffe Nitra ponúka zákazníkom tie najkvalitnejšie vína, špeciálne druhy salám, prosciutta a samozrejme aj syrov a čerstvých dezertov. Organizujeme ochutnávky vín, tematické večery v dress-code a na svoje si prídu aj všetci milovníci živej hudby.

WineBar&Caffe Nitra - kaviareň i vinotéka

WineBar&Caffe Nitra je príjemná kaviareň a vinotéka, kde si môžete spríjemniť voľné chvíle s priateľmi či rodinou pri dobrom víne alebo káve. Za dlhý čas našej existencie nás vo WineBare poctilo svojou návštevou niekoľko významných slovenských a zahraničných výrobcov vín. Organizujeme pre Vás ochutnávky vín spolu s odborníkmi spojené s hudobným vystúpením. Okrem skvelého vína u nás nájdete aj výber špeciálnych druhov salám, prosciutta a samozrejme aj syrov. Vo WineBare nájdete svoju oázu pokoja v príjemnom prostredí francúzskeho vidieka s príjemnou hudbou. Prídťe si aj Vy vychutnať pohár vínka, k tomu skvelý syr či prosciutto podľa vlastného výberu. Našich zákazníkov si vysoko ceníme, preto sa snažíme našu ponuku neustále rozširovať a zatraktívňovať. U nás, vo WineBar&Caffe Nitra, zažijete krásny, pohodový a nezabudnuteľný večer!

Sortimentnú ponuku sme rozšírili o 100% talianske produkty - PROSCIUTTO di SAN DANIELE, ktoré je fenomenálne a vychýrené vo svete, sme exkluzívnymi predajcami tohto skvostného mäska. Ďalšia novinka je PROSECCO - Superiore a Milesimato priamo z oblasti VALDOBBIADENE, ktoré musí u nás každý zákazník ochutnať, lebo je jedinečné a veľmi odporúčame ako celovečerný nápoj - možnosť zakúpiť ho na pohár BY GLASS.

winebar&caffe nitra

Pre zákazníkov máme pripravené aj PRAVÉ CUBAN CIGARS (Kubánske Cigary) - ktoré neodlučiteľne patria k miešaným nápojom a hlavne dotvárajú nádhernú noblesnú atmosféru pre labužníkov cigár na teraske pri dobrom vínku.

Degustácie vín

WineBar&Caffe Nitra ponúka svojim zákazníkom široký sortiment rôznorodých krásnych tuzemských a zahraničných vín. Starostlivo vyberáme len to najlepšie pre chuťové poháriky zákazníkov, aby si u nás každý prišiel na svoje a cítil sa u nás bohovsky. O Vaše pohodlie sa postará náš milý a ochotný personál. Raz v mesiaci organizujeme voľné či riadené degustácie vín, kde máte možnosť vychutnať si na terase či v priestoroch WineBar&Caffe krásne zaujímavé novinky, ktoré, ak sa Vám zapáčia, zaraďujeme do našej ponuky - Vínnej Karty a pôžitok z krásneho večera s Vašim obľúbeným vínkom je zaručený. Ochutnávky sú spojené s hudobným vystúpením. Okrem lahodných vín sme zahrnuli do ponuky rozličné osviežujúce miešané nápoje, ako napr. vínne Drinky a drinky z Prosecco di Valdobbiadene, ktoré nájdete na našej vždy aktuálnej webovej stránke.

winebar&caffe nitra

winebar&caffe nitrawinebar&caffe nitra

 

Raňajkové menu

Okrem kvalitného vína a kávy si u nás môžete vychutnať raňajkové menu, ktoré pripravujeme denne od 7:00 do 12:00 a v sobotu od 8:00 do 12.00 hodiny. Na výber máte z ponuky chutných sladkých alebo slaných raňajok. sli s gréckym jogurtom a ovocím, croissant set, Fitbullcake alebo domáce nátierky podla dennej ponuky s čerstvou zeleninkou.

Ak máte chuť na niečo sladké, môžete si vybrať z našej širokej ponuky vždy čerstvých dezertov.

winebar nitrawinebar nitra

Živá hudba

Vo WineBar&Caffe v Nitre si prídu na svoje všetci milovníci živej hudby. Každý piatok organizujeme podujatie so živou hudbou: LIVE MUSIC EVERY FRIDAY, takže o fajnovú atmosféru pri krásnych vínkach, skvelej hudbičke na terase v cetre mesta Nitra máte postarané. Okrem iného, chystáme tematické tančiarne na ulici pri terase - flamenco, slovenský folklór, latino dance a mnoho iných! Tiež pre Vás vo WineBar chystáme program koncertov, pri ktorých sa odreagujete a vychutnáte si naše vína alebo čokoľvek iné z našej širokej ponuky.

winebar&caffe nitrawinebar&caffe nitra

Každý piatok Vám večer s priateľmi pri vínku na terase spríjemní atmosféru Mr. Pianist EGON GNOTH a každú druhú sobotu v mesiaci u nás nájdete LIVE PIANO MUSIC by Mr. Michal Halčin. Všetky akcie, ktoré chystáme, nájdete vždy aktualizové na našej stránke, prípadne sa na našej stránke zaregistrujte, a my Vám budeme dvakrát do mesiaca zasielať pozvánku osobne.

Tematický večer v dress-code

Raz v mesiaci organizujeme TEMATICKÝ VEČER v Dress-Code - napr. karneval, COCO CHANELL večierok, FUNKY NIGHT, Bašavel cigánska zábava v gypsy style clothes, Slovenská tančiareň - vstup je v slovenskom odeve (kroji). Vstupy na tieto akcie bývajú v podobe lístkov, ktoré majú určitú hodnotu podľa danej akcie a zahŕňajú väčšinou bufetové stoly - rauty, s občerstvením, nealko, alko, jedlo tematicky ladené k večeru, drinky, hudba, zábava, prekvapenie.

winebar&caffe nitrawinebar&caffe nitra

Pripravované podujatia

WineBar&Caffe Nitra Vám ponúka možnosť usporiadania osláv, firemných večierkov, rodinných osláv, malých svadieb, tématických večierkov, uzavretých spoločností vo svojich útulných a krásnych priestoroch!

winebar&caffe nitra

 

CYKLUS ZAUJÍMAVÝCH DEGUSTÁCIÍ NA ROK 2018

WineBar&Caffé pripravilo CYKLUS ZAUJÍMAVÝCH, PRAVIDELNÝCH DEGUSTÁCIÍ NA ROK 2018. Nenechajte si ujsť ani jednu VŽDY DRUHÁ STREDA V DANOM MESIACI 2018. Tešíme sa na vás priatelia. Rezervujte si miesto na 0948 022 726. NA ZDRAVIE.

degustacie winebar nitra

Otváracie hodiny

Sídlime na Kupeckej ulici v Nitre. Radi Vás privítame počas pracovných dní a v sobotu od 10:00 do 24:00 a v nedeľu od 14:00 do 22:00 h. Príďte sa presvedčiť na vlastných chuťových pohárikoch a na vlastnej koži, ako to v NITRE NA KUPECKEJ ULICI vo WINEBAR&CAFFE ŽIJE!

kaviarne nitra

WineBar&Caffe Nitra

Kupecká 16,
94901 Nitra

Tel.č.: 037/6506896
E-mail: winebarnitra@gmail.com

www.winebarnitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok