Vzorové byty Dúhového bývania v Nitre k dispozí - Reality | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Reality v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Vzorové byty Dúhového bývania v Nitre k dispozícii 7 dní v týždni

dátum pridania: 24.03.14-14:57

Od minulého týždňa boli v rámci projektu Dúhové bývanie v Nitre otvorené dva vzorové byty. Nachádzajú sa v žltom bytovom dome na Potravinárskej ulici č. 16 v dvoch úpravách – jednoizbový byt v stvárnení „štandard“ a dvojizbový byt v stvárnení „štandard plus“. Pre klientov a potenciálnych záujemcov sú k dispozícii v pracovných dňoch od 14. do 18. hodiny a cez víkendy či počas sviatkov od 10. do 15. hodiny. Developerom projektu je finančná skupina PROXENTA, ktorá do projektu dodnes investovala približne 3 milióny eur.

Klienti Dúhového bývania majú pri kúpe bytu k dispozícii službu „vyhotovenie interiéru“. Vybrať si môžu dva nezávislé balíky, pričom oba sú k dispozícii v dvoch úpravách, a to „štandard“ a „štandard plus“. Vyhotovenie si môže klient objednať u developera, ktorý mu odovzdá hotový byt na kľúč už do 45 dní od podpisu zmluvy o dielo. Všetky vzorky materiálov a farieb sú k dispozícii na nahliadnutie vo vzorových bytoch.

BALÍK A – DVERE, PARKETY, KÚPEĽŇA
Tento balík je k dispozícii pre klientov už od 2 990 eur pri úprave štandard a od 3 490 eur pri úprave štandard plus vrátane DPH. Klienti si môžu vybrať z desiatich typov laminátových parkiet a piatich typov dverí s rôznym spracovaním vnútornej výplne a až v šestnástich farebných dekoroch. Oba štandardy kúpeľní sú k dispozícii v piatich farebných variáciách a ich kombináciách, ktoré si klienti môžu vybrať na základe rôznych dizajnových návrhov kúpeľňového štúdia.

BALÍK B – KUCHYŇA
Kuchyňu je možné objednať si v úprave štandard už od 1 690 eur a v úprave štandard plus od 2 490 eur vrátane DPH. K dispozícii je výber z 24 druhov dekorov a dvanástich pracovných dosiek. Cena je vrátane spotrebičov značky Ariston s 5-ročnou zárukou (elektrická varná doska, digestor, elektrická rúra).

Všetky štyri bytové domy, dokončené v rámci prvej etapy Dúhového bývania, už majú svoju adresu, sú riadne skolaudované a zapísané na listoch vlastníctva. V rámci prvej fázy tak bolo postavených spolu 88 jedno- aj dvojizbových bytov určených na komerčný odpredaj. Do dnešného dňa je predaných viac ako 33 percent z nich. K bytvým domom je na novom sídlisku riadne dokončená prislúchajúca technická vybavenosť, komunikácie a parkoviská. Medzi najväčšie pridané hodnoty radia súčasní klienti kvalitu výstavby, praktické dispozičné riešenie bytov, ale aj nízke mesačné prevádzkové náklady na bývanie, ktoré sú už od 60 eur mesačne. 

O PROJEKTE

Dúhové bývanie je komplex siedmich bytových domov v Nitre na sídlisku Čermáň. Každý z nich je identifikovateľný svojou farbou, pričom spoločne tvoria farby dúhy. Komplex sa nachádza v blízkosti centra mesta a je určený predovšetkým ako štartovacie bývanie pre mladých ľudí. Svojím štandardom a charakterom spĺňa všetky predpoklady súčasného moderného bývania. Samostatne fungujúce obytné domy sú odovzdávané do užívania postupne, a to formou predaja do osobného vlastníctva. Byt je možné zakúpiť si ako holobyt alebo si ho nechať za príplatok dostavať do zvoleného štandardu. Stavebné práce na projekte sa začali v máji 2013, pričom prvá etapa výstavby bola ukončená už v decembri toho istého roku. V rámci nej sa dokončili prvé štyri bytové domy zo siedmich – žltej, zelenej, bledomodrej a tmavomodrej farby. V každom postavenom dome je 22 bytov, z toho 11 jednoizbových a 11 dvojizbových. V druhej etape k nim pribudnú aj domy vo zvyšných farbách dúhy, a to červený, oranžový a fialový. Viac informácií o projekte nájdete na www.duhove-byvanie.sk

Finančná skupina PROXENTA pôsobí na slovenskom a českom trhu už od roku 2009. Za toto obdobie sprostredkovala svojim klientom konzervatívne investície do partnerských a vlastných projektov vo výške viac ako 100 miliónov eur.


PROXENTA, SE je sprostredkovateľom konzervatívnych investičných príležitostí. Zameriava sa najmä na investície do korporátnych dlhopisov a zmeniek, predovšetkým tých, ktoré sú emitované v rámci finančnej skupiny PROXENTA.
PROXENTA Finance, o.c.p., a.s., je obchodníkom s cennými papiermi, ktorý poskytuje investičné služby a vedľajšie služby na Slovensku a v Českej republike.
PROXENTA Private Equity, s.r.o. zastrešuje realizáciu investičných projektov spadajúcich do portfólia skupiny PROXENTA a je emitentom pre zmenkový program v rámci skupiny.
PROXENTA Bohemia, s.r.o. je emitentom pre dlhopisový program skupiny PROXENTA a zastrešuje realizáciu investičných projektov na území Českej republiky.

www.proxenta.sk

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Iveta Haulíková, everyvent s.r.o., tel.: 0905 168 651, e-mail: haulikova@everyvent.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok