Výroba kuchýň na mieru EMBD - štýlové a moderné - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Výroba kuchýň na mieru EMBD - štýlové a moderné kuchyne

dátum pridania: 05.08.16-09:30

Zariaďujete si svoj nový domov, a neviete sa rozhodnúť či si chcete kúpiť nábytok do kuchyne hotový, alebo si ho dať vyrobiť na mieru? V EMBD vás presvedčíme, že s nábytkom na mieru bude vaša domácnosť dokonalá.

Kuchyňa je srdcom domova

Kuchyňa je miesto, v ktorom každý z nás trávi väčšinu svojho času či už pri varení obedu, prípravy jedla pre hostí, alebo len takého klasického pozerania do chladničky. Pre to je veľmi dôležité, aby ste sa vo vašej kuchyni cítili pohodlne, príjemne, a aby bol nábytok v kuchyni funkčný a pekný. Kvalitu, funkčnosť a moderné spracovanie nábytku do kuchyne vám vieme zaručiť v našej spoločnosti EMBD, kde sa špecializujeme na výrobu nábytku na mieru.

kuchyna na mieru embd nitrakuchyna na mieru embd nitra

Riešenie na mieru

Ako firma v oblasti výroby nábytku pôsobíme na trhu od roku 2001, naším cieľom je maximálna kvalita a spokojnosť našich zákazníkov. Vyrábame moderný zákazkový nábytok, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Zaoberáme sa výrobou nábytku podľa požiadaviek zákazníka, ponúkame riešenia na mieru, umožňujúce dokonale využiť váš priestor.

nabytok na mieru embd nitranabytok na mieru embd nitra

Okrem návrhu a výroby nábytku na mieru do kuchyne sa zaoberáme aj výrobou vstavaných skríň, skriniek, stolíkov do obývačky, detských izbieb, spální či dielní. Pozrite si našu bohatú galériu a presvedčte sa sami, že sa na nás spoľahlo už veľa spokojných zákazníkov.

vyroba nabytku na mieru embd nitravyroba nabytku na mieru embd nitravyroba nabytku na mieru embd nitra

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Výroba kuchýň na mieru EMBD

Rojová 7, 949 07 Nitra - Janíkovce
Tel.: +421907/712 259
E-mail: arpas@embd.sk

www.vyrobakuchyn.mojanitra.sk

www.embd.sk
Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok