Vychutnajte si pobyt v novopostavenom - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Vychutnajte si pobyt v novopostavenom štýlovom hoteli v krásnom prostredí Štiavnických vrchov

dátum pridania: 22.11.12-15:30

Salamandra Hotel je nový a zároveň jediný hotel situovaný uprostred moderného lyžiarskeho strediska Salamandra Resort. Salamandra Hotel leží v krásnom prírodnom prostredí Štiavnických vrchov a ponúka služby na úrovni **** hotela, schopný uspokojiť i požiadavky náročných hostí. Hotel je mimoriadne vhodný pre lyžiarov, rodiny s deťmi, firemnú klientelu či hostí so zameraním na aktívny životný štýl.

 V ponuke hotela je 56 izieb s celkovou kapacitou 150 lôžok. Rešpektujúc požiadavky a potreby rodinnej dovolenky, nájdete u nás apartmány s kapacitou 6 osôb v samostatných lôžkových častiach či izby s kuchynským zázemím. Všetky ubytovacie kapacity sú nefajčiarske a hotel umožňuje bezbariérový prístup do každej jeho časti.

V hoteli sú celoročne k dispozícii služby profesionálnych detských animátorov a priestory detského kútika s opatrovaním. Ponuka detských doplnkových potrieb ako stolička, detská postielka či kôš na plienky je v Salamandra Hoteli samozrejmosťou. O zábavu sa postará v každom okamiku i hotelový maskot Salamandrík, ktorý deťom rozpovie starodávne banské príbehy či obdaruje ich drobnosťou pre radosť. V priestoroch wellness centra máme pre detských návštevníkov pripravených tiež niekoľko prekvapení. Od detských šmykľaviek a vodných atrakcií až po voňavé čokoladové masáže. Veríme, že sa nám s tímom profesionálov podarí vyčariť úsmev na perách Vašich ratolestí v každom okamihu pobytu.  

Pre business klientelu sú v priestoroch Salamandra Hotela pripravené konferenčné priestory s kapacitou jednotlivých miestností do 150 osôb. V celom areáli je k dispozícii bezplatné vysokorýchlostné pripojenie na internet. Pred hotelom je pre návštevnikov zabezpečené bezplatné parkovisko.

Výnimočnú kvalitu hotelovej kuchyne pod taktovkou svetoznámeho šéfkuchára Ľubomíra Herka prehovorí do duše každému gurmánovi.

Raňajky a večere sú podávané formou buffé, pri výbere obedu vám personál rád odporučí z ponuky medzinárodných kuchýň, slovenských tradičných jedál či špecialít šéfkuchára. Jedinečnú atmosféru hotela určite umocnia chvíle strávené v lobby bare s krbom pri šálke voňavej kávy.

Počas letných mesiacov môžete využiť i letnú terasu s posedením nad Hodrušským tajchom, na ktorú je z reštauácie priamy vstup.

Váš oddych a pohodu Vám prinesie wellness a relax centrum hotela. Môžete si napríklad vychutnávať príjemné masírovanie tela profesionálnymi masérmi. Okrem ponuky klasických masáži môžete skúsiť aj špeciálne masáže ako indická masáž hlavy,  medová masáž, reflexná masáž chodidiel, rôzne aróma masáže, anticelulitídna masáž, čokoládová masáž, ako aj antistresová masáž, masáž lávovými kameňmi

V ponuke nechýbajú rôzne zábalové terapie ako rašelinový zábal, zábal z včelieho vosku, senný zábal, medový zábal, termický zábal.  Ponuka je rozšírená aj o výber masáži pre deti odstupňované podľa veku.

Po kvalitnej masáži isto oceníte krytý bazén s atrakciami alebo  výrivú jacuzzi. Milovníci saunovania si prídu na svoje vo fínskej alebo parnej saune. Športovo založení návštevníci zasa môžu tráviť čas aktívnym relaxom pri hraní squashu, alebo v multifunkčnej telocvični.

Či už ste aktívny lyžiari, zaľúbený pár alebo rodinka hladajúca príjemny rekreačný pobyt, Salamandra hotel bude mať pre Vás vždy niečo navyše....

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Salamandra Hotel
Horný Hodrušský tajch
966 61 Hodruša Hámre


Kontakt pre rezervácie:

email: recepcia@salamandrahotel.sk
tel: +421 907 741 898
 poslať článok mailom  vytlačiť článok