Všetko pre vysnívanú kuchyňu. Od 3D návrhu cez - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Všetko pre vysnívanú kuchyňu. Od 3D návrhu cez spotrebiče až k doplnkom. Frozen nákup ako z rozprávky.

dátum pridania: 03.12.18-20:21

V kuchyni trávime množstvo času. Práve preto pri jej zariaďovaní venujme pozornosť výberu spotrebičov, doplnkov, vybavenia, ale hlavne kuchynskej linky. Na slovo vzatí profesionáli z firmy Frozen, Vám radi so všetkým poradia a pomôžu zrealizovať vašu rozprávkovú kuchyňu.

Rozprávková ponuka, rozprávkové služby to je Frozen

Sme presvedčení, že najväčšou konkurenčnou výhodou je  maximálna spokojnosť zákazníka. Preto v oblasti komplexného vybavenia Vašej domácnosti od kuchynskej linky cez nábytok až po spotrebiče a kuchynské pomôcky všetko smerujeme k tomuto cieľu. Naša práca je našim koníčkom a preto vždy počítajte s maximálnym nasadením pri riešení akejkoľvek požiadavky či predstave o zmene Vášho bývania na nielen moderný – dizajnový zážitok, ale taktiež na funkčný a v reálnom živote maximálne použiteľný. Preto neváhajte, navštívte nás a presvedčte sa osobne. Zastavte sa na osobnú konzultáciu - radi sa Vám budeme venovať.

kuchynska linka na mieru nitra frozen

Elegantné kuchyne na mieru

Náš TÍM tvoria skúsení pracovníci pôsobiaci v danej oblasti už viac ako 10 rokov a spoločne so spoločnosťou DALNO TRADE s.r.o., ktorá patrí medzi popredné značky výrobcov kuchynského nábytku a interiérov, meníme Vaše bývanie na domov snov a pomáhame Vám realizovať Vaše predstavy. Z našich skúseností veľa zákazníkov sa pri výbere kuchynskej linky zameriava len na vizuálnu stránku. Ak však má výsledok naozaj stáť za to, a Vy ste si Vašu kuchyňu užívali naozaj každý deň, veľa pozornosti venujeme kvalitnému plánovaniu každého detailu a detailnej konzultácii so zákazníkom. Je to náš kľúč ako predísť komplikáciam a sklamaniu.

 masívne kuchyne na mieru nitra

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

moderne kuchyne na mieru nitra frozen dalmo

 

  • Každá jedna zákazka individuálne prispôsobená na mieru podľa požiadaviek
  • Koncept ALL IN ONE, každý kúsok Vášho interiéru zladený do vybraného materiálového prevedenia
  • Vysoko kvalitné materiály, všetky typy materiálov
  • Kovania od renomovaných dodávateľov s doživotnou zárukou
  • Najširšia ponuka dekorov, viac ako 200 voliteľných dekorov pre Vaše interiéry
  • 3D vizualizácia a vypracovanie cenovej kalkulácie
  • Garantovaný záručný a pozáručná servis
  • Vyškolení montážni pracovníci

 kuchynske studio nitra frozen


Okrem kuchynských liniek zabezpečíme kompletné zariadenia interiérov:  vstavané skrine, spálňové zostavy, obývacie zariadenia, kancelárske priestory, ambulancie, salóny, reštauračné zariadenia.

Značkové spotrebiče za bezkonkurenčné ceny

Neoddeliteľnou súčasťou pre dosiahnutie správnej synchronizácie domácnosti je profesionálny výber spotrebičov, kuchynského drezu a batérie šitý na mieru, podľa individuálnych potrieb každého jedného zákazníka.

chladnicky a mraznicky najlepsia cena

Nakoľko obchodujeme s priamymi zastúpeniami jednotlivých výrobcov a značiek na Slovensku (spotrebiče - AEG, Siemens, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Indesit, Gorenje, Mora, Candy, Hoover, Concept, Jura, Zanussi, Elica, kuchynské drezy a batérie - Franke, Blanco), nemusíte sa obávať problémov spojených s nákupom/reklamáciou prostredníctvom e-shopov a predajcov, ktorí tovar prekupujú a dovážajú zo zahraničia.

 

pracky susicky nitra frozen elektro najlepsie ceny

 

A to všetko za rozpávkové ceny. 

Kuchynské príslušenstvo značky BERLINGERHAUS

Pre dosiahnutie maximálneho efektu a spokojnosti pri vybavovaní Vašej domácnosti sme pre Vás v roku 2018 etablovali do nášho sortimentu nádherné dizajnové línie značky BERLINGERHAUS, jedného z popredných svetových výrobcov hrncov, panvíc a kuchynského príslušenstva.

kuchynske prislusenstvo berhlingerhaus

 Kompletný sortiment značky BERLINGERHAUS nájdete tu: 

 

 

 

Frozen ELEKTRO s.r.o.

kuchyne - interiéry - spotrebiče

 

frozen elektro - domace spotrebice nitra

Šuranská 1559/1 

949 01 Nitra 

Po - Pia: 09.00 – 18.00 

Sobota: 09.00 – 14.00 

 

 

e-mail: info@frozen.sk

mobil: +421 948 030 042

www.frozen.sk

pridajte sa k našim fanúšikom na FB
 poslať článok mailom  vytlačiť článok