Vonkajšie žalúzie, rolety a markízy od spoločno - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Vonkajšie žalúzie, rolety a markízy od spoločnosti Sundoor Nitra

dátum pridania: 19.08.22-10:16

Tieniaca technika je v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou každej stavby. Firma Sun door Nitra ponúka tie najdokonalejšie tieniace prvky, ako sú vonkajšie žalúzie, rolety a markízy. Svojou dlhoročnou skúsenosťou prinášajú na trh kvalitné výrobky s materiálovou a vzorovou rôznorodosťou.

Sundoor Nitra - vonkajšie žalúzie

Bez žalúzií si dnes už málokto dokáže predstaviť komfortné obytné prípadne kancelárske priestory. Sú dodávané vo viacerých variantoch. Spoločnosť Sundoor Nitra má v ponuke žalúzie vonkajšie a vnútorné, pri ktorých je možné si vybrať z horizontálnych a vertikálnych. Vonkajšie žalúzie sú využívané predovšetkým vo firemných budovách, ale nie sú nezvyčajné ani pri rodinných domoch. Pomáhajú zachytávať slnečné lúče a chránia ľudí pred ich priamym účinkom. Montujú sa s hliníkovým krycím plechom, ktorý ich prekrýva vo vytiahnutej polohe. Je však možné namontovať ich podľa priania zákazníka aj pod fasádu domu.

 

Tak ako vonkajšie žalúzie dopĺňajú exteriér domu, vnútorné zase esteticky ladia so zariadením a preto sú dostupné v desiatkach farebných odtieňov. Vertikálne vnútorné žalúzie sú dostupné aj v látkovom prevedení, čo umožňuje ich ľahšiu demontáž a potom sa jednoducho dajú vyprať. Použité materiály zabezpečia, že tým látka nestratí kvalitu a farebnosť.

 

Pergoly - vonkajšie tienenie

Pergoly vďaka svojmu originálnemu dizajnu poskytujú moderné prestrešenie terasy a vytvoria z nej originálne miesto pre relax a posedenie s rodinou či priateľmi. Využiť ich možno tiež ako prestrešenie pre balkóny, záhrady, prestrešenie bazénov, reštaurácií či kaviarní. Vďaka využitiu kvalitných materiálov nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a terasu tak môžete používať od skorej jari do neskorej jesene, príp. aj po celý rok. Pergoly sa vyrábajú na mieru podľa montážnych možností a požiadaviek zákazníkov.

Sundoor Nitra markízy pergoly žalúzie sieťky


Špecializujeme sa na hliníkové pergoly, ktoré ponúkame v 3. variantoch riešenia:

1. Hliníkové pergoly s nepohyblivou strechou

2. Hliníkové pergoly so zaťahovacou strechou 

3. Hliníkové pergoly s natáčacími strešnými lamelami 

 

Hliníková pergola s nepohyblivou strechou LEGEND

pergola s nepohyblivou strechou nitra

LEGEND – pergola, ktorá Vám vytvorí veľmi príjemný osobný priestor na Vašej terase aj v nepriaznivom počasí. Určená k montáži na stenu domu ale aj ako aj samostatne stojaca. Hliníková pergola s nepohyblivou strechou.

 
Pergola EVA - Hliníková pergola so zaťahovacou strechou

Najpopulárnejšia pergola medzi zákazníkmi poskytuje dokonalú ochranu pred slnečnými lúčmi aj dažďom vďaka pohyblivej streche z vodeodolnej tieniacej látky. Modulové riešenie, ktoré je možné kompletne uzatvoriť doplnením o predné a bočné tienenie.

 

 

 Sundoor Nitra markízy pergoly žalúzie pergola Eva

Zhrňovacia látková strecha vyrobená z 3 vrstvového PVC od nemeckého výrobcu Mehler chráni terasu pred slnečnými lúčmi alebo naopak po jej jednoduchom stiahnutí umožní prežiariť terasu či interiér počas chladných dní.

Sundoor Nitra žalúžie rolety markízy sieťe proti hmyzu pergola Eva


Tri vrstvy zabezpečia dobré termoizolačné vlastnosti, ktoré sa postarajú o príjemnú klímu na terase aj počas horúcich dní. Možnosť výberu zo 7 štandardných látok ako aj ďalších látok s príplatkom. Viac informácií o pergole Eva nájdete TU.

Sundoor Nitra markízy žalúzie rolety sieťe proti hmyzu pergola Eva

 

 
 

Hliníkové pergoly s natáčacími strešnými lamelami  

pergola s natacacou strechou nitra

PLACEO - pergola, ktorá Vás vďaka ovládateľným strešným hliníkovým lamelám ochráni pred slnečnými lúčmi, dažďom či snehom. Dizajnové pergola, ktorá sa hodí takmer ku každému domu a na každú terasu. Viac info tu:

Sundoor Nitra - markízy

Markízy predstavujú vynikajúci spôsob ako zatieniť väčšie plochy balkónov, či terás alebo presklených výkladov. Sundoor Nitra ponúka markízy adaptabilné na všetky možné prostredia, zákazníci si môžu vybrať zo širokého spektra výrobkov. Predovšetkým sú markízy schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov, či presklených výkladov. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovujú Vašim náročným požiadavkám. Môžete si vybrať z viacerých druhov a prevedení markíz:

  • markíza Trion

  • markíza Jumbo

  • markíza Prestige

  • a ďalšie

Sundoor Nitra - predokenné rolety

predokenne rolety nitra sundoor

 

Širokospektrálne využitie predokenných a nadokenných roliet ich predurčuje na využitie vo všetkých druhoch stavieb. Dajú sa inštalovať nielen na novostavby, ale aj pri rekonštrukci starších domov prípadne priemyselných objektov alebo rekreačných zariadení. 

Rolovací box čiastočne zníži svetelnosť okien, ale jeho osadením na vonkajšej strane fasády sa docieli zaujímavý moderný architektonický prvok. Firma Sundoor má v ponuke viacero druhov boxov v rôznych dizajnérskych vyhotoveniach, aby sa dali vhodne kombinovať s každým typom stavby. Staršia či novšia fasáda ožijú, získajú atraktívny vzhľad kombinovaný s funkčnosťou.

predokenne rolety s priznanym boxom nitra

Navyše predokenné a nadokenné rolety prinášajú vynikajúce izolačné vlastnosti. Hliníková lamela disponuje polyuretánovou výplňou, vďaka čomu pôsobí takáto lamela ako pridaná izolovaná stena. V porovnaní s oknom bez rolety sa zamedzí únik tepla na minimum, čo sa prejaví na úsporách financií. Funkčnosť predokenných a nadokenných roliet tak ide ruka v ruke s ekonomickým prínosom.

Naši obchodní zástupcovia na všetkých pobočkách vám ochotne poradia pri riešení technických problémov alebo pri výbere výrobku vhodného pre požadovaný účel.

Žalúzie, pergoly, markízy Sundoor Nitra

Brigádnická 2 - Horné Krškany,
949 01, Nitra

Tel: 0915 992 229, 0908 136 236,  00421 37 65 33 170

E-mail: info@sundoor.sk

www.sundoor.sk

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok