Volejbal: UKF Nitra s jasnou výhrou nad T - Šport a relax | moja Nitra

Volejbal: UKF Nitra s jasnou výhrou nad Trnavou

dátum pridania: 08.12.17-14:58

Volley project UKF Nitra - Hit UCM Trnava 3:0 (10, 11, 11)
Nitra: De Paula 4, Richweissová 15, Müller 12, Poláčková 9, Konečná 5, N. Stümpelová 8, libero Španková. Tréner: T. Sarna.

Najlepšia hráčka zápasu (MVP): Veronika Richweissová (UKF Nitra)

Domáce volejbalistky začali v dobrom tempe a prakticky mali celé stretnutie pod kontrolou. Hosťujúce hráčky viedli v zápase len raz a to hneď v prvom sete v úvode 1:2. Následne vysokoškoláčky z Nitry prevzali kontrolu nad setom a vyhrali ho 25:10. Druhý a tretí set mal veľmi podobný scenár. Domáce hráčky si vypracovali hneď v úvode výrazný bodový náskok, ktorý bez veľkých problémov dotiahli do víťazného konca. UKF Nitra si tak pripísalo plný bodový zisk do priebežnej tabuľky.

Teemu Sarna (tréner UKF): "Dnes sme odohrali pomerne dobré stretnutie. Dievčatá dodržali to, čo sme si pred zápasom povedali. Hosťujúce hráčky robili chyby a my sme to dokázali vynikajúco využiť. Tešíme, že sme stretnutie zvládli bez veľkých komplikácii."