Vinotéka u Baretku Nitra - skvelé vína pod - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Vinotéka u Baretku Nitra - skvelé vína pod jednou strechou

dátum pridania: 05.11.15-10:44

Vinotéka u Baretku Nitra ponúka široký sortiment tých najlepších sudových aj fľaškových vín zo všetkých oblastí Slovenska a Moravy. Vychutnajte si výbornú chuť našich vín a strávte pri ňom príjemné chvíle so svojimi blízkymi.

Vinotéka u Baretku Nitra

Vinotéka u Baretku Nitra Vám prináša najväčšiu ponuku slovenských vín, pretože veľa slovenských vinoték sa snaží predávať čo najviac zahraničných značiek, a pritom zabúdajú na kvalitu, ktorú na Slovensku máme. Ústretový a usmievavý personál Vás rád privíta na Štúrovej ulici 157  v Nitre pri veľkom kruhovom objazde.

vinoteka u baretku nitra

Úžasná chuť slovenských vín

V našej Vinotéke u Baretku v Nitre sme sa rozhodli nepokračovať v novodobom trende slovenských vinoték - predávať čo najviac zahraničných vín, ale s našou ponukou ostávame v zemepisných šírkach Slovenska a Moravy. Náš sortiment je doplnený aj o rôzne darčekové predmety s vinárskou tematikou. 

vinotéka u baretkuvinotéka u baretku

vinotéka u baretkuvinotéka u baretku

Široká ponuka kvalitných vín

Vinotéka u Baretku Vám ponúka 30 druhov sudových a 450 druhov fľaškových vín z oblastí z celého Slovenska. Nájdete u nás vína zo všetkých slovenských vinárskych oblastí. Počas nášho pôsobenia sme rozšírili ponuku aj o moravské vínavinárstva Krist a najnovšie aj najlepšie slovenské ríbezľové vína Pereg a Valenta.

vinoteka u baretku nitravinoteka u baretku nitra

Doprajte si gurmánsky zážitok

Okrem vín máme v ponuke aj medovinu značky Apimed, ktorá patrí medzi slovenskú špičku. Ponúkame aj sirupy slovenskej výroby Perfekt. K vínu sa najlepšie hodí dobrý syr, preto Vám prinášame skvelé syrové výrobky Syrex z oravskej dediny Zázriá, ktorého chuti neodoláte!

vinoteka u baretku nitravinoteka u baretku nitra

Otváracie hodiny

Sme tu pre Vás každý deň od pondelka do piatka do soboty v čase od 9:00 do 12:00 hod. a od 13:00 hod. do 20:00 hod.  V nedeľu k nám môžete zavítať v čase od 11:00 do 17:00 hod. Tak neváhajte a príďte si k nám po kvalitné víno. Ak nebudete mať konkrétnu predstavu, aké víno chcete, náš profesionálny personál Vám poradí vybrať to pravé víno na každú príležitosť.

vinarstvo u baretku nitra

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Vinotéka u Baretku Nitra

Štúrova 157,
949 01 Nitra

Tel.č.: 0911 307 316
E-mail: info@vinotekaubaretku.sk 

www.vinotekaubaretku.sk


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok