Villa Thormos- jedinečné bývan - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Villa Thormos- jedinečné bývanie pre Vás

dátum pridania: 10.04.14-20:23

Villa Thormos je jedinečný rezidenčný projekt bývania, nachádzajúci sa v lukratívnej časti mesta Nitra – Chrenová, na novovzniknutej ulici Rudolfa Hanáka, odbočka z Plynárenskej ulice.

Naša ponuka
Pre klientov, ktorí majú záujem o moderné bývanie sú v ponuke rodinné domy postavené formou radovej výstavby, ktoré svojím charakterom ponúkajú výhody veľkometrážneho bytu s úložným priestorom a rodinného domu so záhradkou pre strávenie príjemných chvíľ oddychu s rodinou a priateľmi. Veľkosť pozemku prislúchajúceho k domu dáva priestor pre pracovne vyťažených ľudí na vytvorenie malej záhradky s podedením podľa vlastných predstáv.
Možnosti
K dispozícii bude 14 domov, s možnosťou výstavby 4-izbového alebo väčšieho 5-izbového variantu. V súčasnosti prebiehajú dokončovacie práce prvého 5-izbového a výstavba druhého 4-izbového radového domu. K vlastníctvu pozemkov sa viaže aj spoločný podiel na komunikácii, výbočiskách a ostatných plochách vo výške 1/34. Zároveň sú v areáli k dispozícii atraktívne stavebné pozemky s vybudovanými inžinierskymi sieťami určené pre individuálnu bytovú výstavbu. V súčasnosti sú voľné posledné štyri stavebné pozemky s výmerou od 621 m2 do 734 m2.
Dostupnosť bývania
Projekt je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky bývania pre všetky generácie. Zároveň je určený pre tých, ktorí sa nechcú vzdať výhod mestského bývania. Ponúka bývanie v súkromnom areáli pre zabezpečenie úplného pohodlia. Forma vlastníctva pozemkov a odsadenie areálu mimo verejnej komunikácie obmedzuje pohyb cudzích osôb a automobilov v areáli. Jej lukratívnosť podčiarkuje tichosť prostredia ako aj výborná dostupnosť či už súkromnou alebo mestskou dopravou a výborné napojenie na rýchlostnú cestu R1.

Energetická nenáročnosť
Stavebná spoločnosť DAPEX,s.r.o. pri výbere architektonického vzhľadu domov kládla dôraz na jednoduché línie a moderný vzhľad radovej výstavby. Oddelením radových domov garážou je dosiahnutý efekt oddeleného bývania – domy nemajú spoločnú stenu. Z hľadiska vlastníckych vzťahov ku každému domu prislúcha samostatná parcela s prideleným parcelným číslom, čím sa vylúčilo podielové vlastníctvo. Zvolené konštrukčné riešenie a použité materiály znižujú energetickú náročnosť bývania.

KONTAKTY:
www.chrenova.sk
421 905 96 52 87

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok