Vanquish ME - jediná skutočná neinvazívna l - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Vanquish ME - jediná skutočná neinvazívna liposukcia v LASERCENTER

dátum pridania: 06.07.16-09:08

Vanquish ME je nový, revolučný prístroj na formovanie postavy, ktorý využíva patentované technológie „focused field RF“ (radiofrekvenčné fokusované pole). Prístroj je úplne neivazivný.

Čo je to radiofrekvenčné fokusované pole?

Fokusované elektromagnetické pole je tvorené generátorom rádiofrekvence. Technológia Vanquish dokáže toto pole fokusovať (naladit) iba v podkožnej tukovej vrstve, pričom neovplyvňuje vrstvu kože, alebo svaly.

Ako to, že dokáže prístroj ovplyvniť iba podkožný tuk?

Je to vďaka špecifickej frekvencii prístroja a sofistikovanému algoritmu ladenia. Vanquish prispôsobuje pole energie tak, aby se celá fokusovala iba na tuk respektívne, aby práve iba v tuku došlo k premene nejväčšej časti energie na teplo.

Ako sa tuk odbúrava?

Tuk se odbúrava procesom zvaným apoptóza. Apoptóza je normálny fyziologický proces v ľudskom tele, kedy sa bunka sama cielene usmrtí. Je to programová bunková smrť. Tento proces je telu prirozený a nie je teda nijak škodlivý. Naopak je to nejšetrnejšia, a zároveň ale i nejsofistikovanejšia metóda, ako sa tukovej bunky zbaviť. Výsledkom apoptózy je teda zánik tukovej bunky. Tento proces môže trvať 4 - 6 týždňov. Vznik apoptózy v tukovej bunke je podmienený dosiahnutím dostatočne vysokej teploty v tuku a stimulácii bunky elektromagnetickým poľom o správnej frekvencii. Ideálna teplota, ktorá sa v tuku dosiahne je cca 43°C. Koža a sval má pritom teplotu mezi 38 - 40°C (pri takejto teplote má klient pocit napr. ako keď si napustí prijemne teplú vaňu).

Existuje na to dôkaz?

Táto teória je dokázaná počítačovými simuláciami a klinickou štúdiou na zvieratách. Najskôr sa realizovali počítačové simulácie na Fakultě elektrotechnické na Českém vysokém učení v Praze, ktoré dokázali, že sa prístroj dokáže skutočne zamerať iba na odbúranie tuku v tele a ostatné štruktúry neovlyvňuje. Zvieracia klinická študia prebiehala na Veterinární a farmaceutické universitě v Brně. Táto štúdia preukázala výskyt apoptózy v tukových bunkách. V histologických vzorkách bol apoptický index až 60% (pomer index udáva pomer apoptických buniek versus buniek bez apoptózy). Tiež preukázala teplotnú selektivitu v tkanivách kože, tuk, sval. Najviac se skutočne ohrieval tuk, sval a koža se ohriala nevýznamne.

Ako prebieha terapia?

Priebeh terapie je veľmi príjemný. Nad brucho klienta se nekontaktne nastaví aplikátor, ktorý je špeciálne designovaný tak, aby pokryl oblasť celého brucha. Po zapnutí klient začne cítit príjemné teplo v oblasti bruška. Odporúčaný počet ošetrení je 4 (1 ošetrenie 1x za týždeň).

V čom je tá jedinečnosť?

Žiadny iný prístroj na svete neposkytuje takto efektívnu a jednoduchú terapiu s podloženými klinickými výsledkami. Ako jediný prístroj dokáže Vanquish vytvoriť apoptózu až v 60% tukových bunkách. Unikátna technológia dokáže presne zamerať čisto tuk, ktorý potom stimuluje a vytvorí v ňom požadovaný termálny efekt. Je to príjemná neinvazívna terapia, ktorá využíva prirozeného fyziologického mechanizmu na odbúranie tuku a preto je šetrná ku klientovi.

LASERCENTER - centrum laserovej a estetickej medicíny

Fatranská 5A (v Medicentre Dzurilla pri chrenovskej poliklinike), 949 01 Nitra

Tel.: 0940 838 355

E-mail: info@lasercenter.sk

www.lasercenter.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok