Úsporné domy EkonoDom Nitra - - Stavba na kľúč, príprava | moja Nitra
 
 

Úsporné domy EkonoDom Nitra - moderné a úsporné bývanie

dátum pridania: 30.04.15-14:03

Rozmýšľate nad stavbou nového domu? Chcete ušetriť, ale zároveň aj dbať na kvalitu stavby? Spoločnosť EkonoDom Nitra má pre Vás riešenie! Predstavíme Vám 4 typy domov, ktoré Vám hneď padnú do oka.

Energeticky úsporný dom Kompakt 701

Poschodový dom s podkrovým menšej kategórie pre 4 - 5 člennú rodinu.  Dom tohto typu možno osadiť čo najbližšie ku hranici parcely. Objekt možno realizovať aj ako rekreačnú chatu, prípadne dvojdom. Súčasťou domu je aj krb, ktorý zabezpečí vykurovanie celého objektu. Izba na prízemí môže slúžiť pre osobu s nižšou mobilitou. Riešenie domu je ekonomické a v kombinácií so stavebnými konštrukciami s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami sa predpoklaá minimálna spotreba energie na vykurovanie. Projekt možno objednať aj s pristavanou garážou.

Obytné miestnosti: 5
Počet podlaží: 2
Zastavaná plocha podlažia: 68,1 m2 s pristavanou garážou: 89,2 m2
Zastavaná plocha oboch podlaží: 136,2 m2 s pristavanou garážou: 157,3 m2

Viac informácií nájdete tu.


Poschodový dom Optimal 1039

Ide o poschodový dom strednej veľkostnej, s plnohodnotným poschodím, vhodným do dvojpodlažnej zástavby kategórie pre 5 člennú rodinu. Poschodím je rozdelená denná a nočná časť domu. Prízemie je tvorené veľkou a priestrannou obývacou izbou s krbom, jedálňou a kuchyňou. Súčasťou domu je aj sklad pre potraviny. Izby sú veľmi priestranné a ponúkajú dostatok odkladacieho priestoru. Izby na poschodí majú plnú výšku stropu. Na prízemí pracovňa sa nachádza aj hosťovská izba. Projekt si možno objednať aj s pristavanou garážou, alebo dvojgarážou.

Obytné miestnosti: 5
Počet podlaží: 2
Zastavaná plocha podlažia: 85,6 m2 s pristavanou garážou: 110,1 m2
Zastavaná plocha oboch podlaží: 171,2 m2 s pristavanou garážou: 195,7 m2

Viac info nájdete tu.


Bungalov 976

Ide o prízemný dom určený na prevažne rovinatý terén pre 3- až 4-člennú rodinu. Jeho súčasťou je bezbariérové riešenie a kompaktná dispozícia. Obývacia izba má oddelenú jedálenskú časť, pričom je kuchyňa funkčne spojená s jedálňou. V zádverí sa nachádza praktická vstavaná skriňa. Kúpeľňa je vybavená vaňou, aj sprchovým kútom a súčasťou návrhuje aj samostatné wc. Dom má veľkú terasu, ktorá je prístupná z obývacej izby, ale aj zo zadnej izby. Technicky ide o veľmi jednoduchú konštrukciu,s kompaktným tvarom a jednoduchou strechou,ktoré tvoria predpoklad rýchlej a finančne nenáročnej výstavby. Kombinácia stavebných konštrukcií s nadštandardnými tepelno-technickými vlastnosťami je predpokladom minimalizovania spotreby energie na vykurovanie.

Obytné miestnosti: 3
Zastavaná plocha: 89,3m2

Viac info nájdete tu.

Nízkoenergetický dom "mIN 1"

Nízkoenergetický dom "mIN 1" vznikol na základe spolupráce s projekčno architektonickou kanceláriou 3E space. Dom poskytuje modernú, nízkoenergetickú alternatívu bývania. mIN 1 je navrhnutý ako dvojpodlažný dom nízkoenergetického štandardu pre 3 až 4-člennú rodinu. Vonkajšie rozmery domu sú 9,9m x 6,7m je jednoduchého pôdorysného tvaru. Dom je koncipovaný hlavne s dôrazom na jednoduchosť realizácie a minimalizáciu výrobných nákladov. Jednoduchá hmota domu ho predurčuje v prípade vhodného osadenia k nízkej spotrebe energie. Státie pre automobil je uvažované v nezávislej garáži, resp. pod prestrešením pri vstupe na pozemok.

Viac info nájdete tu.

Úsporné domy EkonoDom Nitra

Inovecká 12, 949 01 Nitra
Tel: 0915 756 958
E-mail: office@ekonodom.sk, ekonodom@ekonodom.sk

www.ekonodom.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:
 poslať článok mailom  vytlačiť článok