UNI ELKOM Nitra - rozsvietime Vám domov! - Bývanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Bývanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

UNI ELKOM Nitra - rozsvietime Vám domov!

dátum pridania: 30.03.16-11:34

Hľadáte to správne osvetlenie do Vášho interiéru či exteriéru? Ak áno, tak navštívte UNI ELKOM Nitra, kde Vám ponúkame širokú škálu rôznych štýlových a vysokokvalitných svietidiel.

Svietidlá UNI ELKOM - predajňa ZOC MAX Nitra

Na trhu so svietidlami pôsobíme už od roku 1995. Za tento čas sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré sú pre vás - našich zákazníkov, zárukou kvality a nášho profesionálneho prístupu. Vaša priazeň, ktorú nám tieto dlhé roky prejavujete, nás neustále motivuje k lepším a kvalitnejším službám. Neváhajte a príďte sa presvedčiť, že naša skúsenosť je vaším prínosom.

svietidlá nitra

Náš sortiment je široký, v predajni u nás nájdete:

  • moderné, aj klasické svietidlá

  • stolné lampy

  • solárne svietidlá

  • stojanové svietidlá

  • LED svietidlá

  • dekoratívne svietidlá

  • žiarovky a príslušenstvo

svetlo nitrasvetlá nitra

Svetlo vytvára náladu, dodáva atmosféru a má ladiť s interiérom. Pomôžeme Vám nájsť vhodné osvetlenie – od reprezentatívneho lustra až po moderné svietidlá. Ak zariaďujete deťom izbu, poradíme pri výbere správneho osvetlenia. Ponúkame rôzne typy, tvary či farebné prevedenia. Vaši drobci sa rozhodne už tmy báť nebudú. U nás zoženiete aj solárne svietidlá, ktorými si môžete okrášliť okolie vášho domova či záhradu.

svietidlo nitrasvietidlá nitra

V našej predajni nájdete vysokokvalitný tovar, ktorý máme od spoľahlivých a overených dodávateľov. Budete prekvapení širokým výberom a rôznorodosťou nami ponúkaného sortimentu. Vybrať si môžete prísť od pondelka do nedele do našej predajne v ZOC MAX v čase od 9:00 do 21:00.

svetlo nitra

Svietidlá UNI ELKOM - predajňa POLYGON Nitra

Vedeli ste o tom, že svetlo je slovo, ktorý každý z nás použije za deň minimálne raz? Je to jav, bez ktorého by náš život bol len ťažko možný. Vďaka nemu prežívame ten luxus a môžeme vidieť aj svoje okolie. Náš život už zďaleka nie je taký ako pred dávnymi rokmi, keď sme sa museli spoliehať len na svetelné lúče Slnka. Jediným pohybom máme tú moc, ktorou rozsvietime naše domovy aj počas najtmavších nocí. My v UNI ELKOM sme pripravení, je už len na vás, aby ste si prišli vybrať. Sme tu pre vás v našej predajni na Polygone od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 8:30 do 12:00.

svetlo nitra

Naša ponuka je pestrá, ponúkame vám stovky svietidiel rôzneho druhu a typu - špecializujeme sa na stropné a bočné svietidlá, nájdete u nás aj klasické svietidlá, LED svietidlá či záhradné svietidlá. V ponuke máme aj rôzne doplnky vrátane elektroinštalačného materiálu.

led nitrasvietidlá nitra

svetlo nitraled nitra

Tu naša ponuka zďaleka nekončí. U nás totižto nájdete aj vrecká do vysávačov, bielu techniku značky Orava a rôzne baterky. V našej predajni si skutočne nájdete všetky možnosti pre rozsvietenie vášho domova či kancelárie. 

baterky nitraunielkom nitra

 

 ...a rozsvietime to :-)

 

Svietidlá UNI ELKOM Nitra

 

predajňa ZOC MAX: Chrenovská 30

Tel.: 0911 893 707

 

predajňa POLYGON: Coboriho 1

Tel.: 0903 205 022

 

E-mail: unielkom@gmail.com

 

unielkom.mojanitra.sk

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok