Ubytovanie - ubytovanie v hoteli - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
Galéria produktov
 
 

ubytovanie v hoteli

ubytovanie v hoteli - preverené kontakty, podrobné informácie o firmách, ponuky, akcie firiem z Nitry a okolia. Vyhľadávač firiem, spoločností a prevádzok z Nitry
ukázať
v mape

Zámok Topoľčianky - ubytovanie v hoteli

Zámok Topoľčianky ponúka ubytovanie európskeho štandardu v nádhernom historickom prostredí obklopenom anglickým parkom poskytujúcom oázu kľudu a pokoja.
Parková 1, 951 93 Topolčianky
tel: 037/7777 555, 7777 504-506 fax:037/7777 556
ukázať
v mape

Ubytovacie zariadenie v Nitre - Hotel XAWAX - ubytovanie v hoteli

Ponúkame ubytovanie v novootvorenom komplexe, ktorý sa nachádza v tichom prostredí a zároveň blízko centra Nitry. Tieto priestory ubytovacieho zariadenia v Nitre boli vybudované tak, aby spĺňali všetky nároky hostí - ako z funkčnej stránky, tak s ohľadom na pohodlie.Hotel sa nachádza v mestskej časti Lužianky - výjazd z Nitry na Hlohovec. I preto máme mnoho spokojných hostí, ktorí naše služby využívajú počas služobných ciest, prípadne organizujú rôzne školenia a prednášky. K dispozícii je bezplatné - strážené parkovisko a v celom objekte internetové wifi pripojenie, ktoré je tiež zdarma. Okrem toho ponúkame možnosť zapožičania notebookov a satelitných LCD TV. Ubytovanie je vhodné i pre študentov. V tesnej blízkosti sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy.
Vinárska 1/333, 949 01 Nitra - Lužianky
tel:037/652 65 20