Ubytovanie Borová v Nitre - váš domov na ces - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Ubytovanie Borová v Nitre - váš domov na cestách

dátum pridania: 21.04.17-09:57

Hľadáte vhodné ubytovanie v Nitre pre svojich zamestnancov? Musíte ďaleko dochádzať do zamestnania v Nitre? Ubytovanie Semieri v Nitre ponúka svoje služby pre personálne agentúry, stavebné firmy a pre každého kto hľadá ubytovanie.

Lacné, čisté a pohodlné ubytovanie v Nitre

Spoločnosť Semieri s.r.o., Vám ponúka lacné, čisté a pohodlné ubytovanie v Nitre. V celej Nitre poskytujeme najlacnejšie ubytovanie s možnosťou parkovania pri ubytovacom zariadení. Parkovisko je vo dvore monitorované kamerový systémom. Nájdete nás na Borovej 3 v Nitre, mestkej časti pod Kalváriou s dobrou dostupnosťou takmer do všetkých lokalít v meste.

ubytovanie nitraubytovna nitra

ubytovanie v nitre

Ubytovanie ponúkame pre personálne agentúry, stavebné firmy a pre každého kto hľadá lacné, čisté a pohodlné ubytovanie. Svojou polohou spĺňa všetky predpoklady na ubytovanie pre robotníkov alebo pracujúcich v okolitých mestách, do ktorých sa ľahko prepravíte autobusovou alebo železničnou dopravou vďaka neďalekej autobusovej alebo železničnej stanici v Nitre.

robotnica ubytovna nitrarobotnicke ubytovanie v nitre

firemne ubytovanie nitra

Každá izba má svoj vlastný charakter a je svojim spôsobom jedinečná.Izby sú vybavené štandardným vybavením ako samostatné sociálnie zariadenie s možnosťou sprchovania sa, štýlovou kuchynkou, LCD TV, stredne veľkou chladničkou a priestrannou skriňou.

pohodlne ubytovanie nitrapohodlne ubytovanie v nitre

pohodlna ubytovna v nitre

Zaručená najlepšia cena pre vás len vďaka ubytovaniu Semieri v Nitre.

 

Ubytovanie Borová v Nitre  

Borová 3, 949 01 Nitra

0948 135 358

info@ubytovaniesemieri.sk

www.ubytovaniesemieri.sk

Sledujte nás aj na Facebooku.

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok