Travego Tour Nitra - komentované vychá - Dovolenky - Zima | moja Nitra
 
 

Travego Tour Nitra - komentované vychádzky Nitrou

dátum pridania: 24.06.16-13:01

Poznáte Nitru? Máte radi informácie, ktoré len tak inde nenájdete? S CK Travego Tour Nitra sa môžete vybrať po zákutiach Nitry, skúsení sprievodcovia Vám porozprávajú a povedú Vás po chodníčkoch, o ktorých ste možno ani nevedeli, zavedú vás do budov, kde sa bežne nedostanete. Či už ste domáci alebo len prechádzate Nitrou, pripojte sa k nim každú prvú nedeľu v mesiaci a zmenia Vám pohľad na našu Nitru.

Travego Tour Nitra

Travego Tour Nitra je cestovná kancelária, ktorá sa nachádza na Kmeťkovej ulici v Nitre (vchod z Mostnej ulice). Ich vlastným produktom sú poznávacie zájazdy letecky a autobusom po Európe i vo svete, jednodňové výlety po Európe, výlety po Slovensku, ako aj prehliadky Nitry a Bratislavy.

travego tour nitra

Primárnym cieľom Travego Tour Nitra pri poskytovaní poznávacích zájazdov je čo najvyššia kvalita, výborná organizácia, spoľahlivosť a kvalitné sprievodcovské služby. Služby využívajú opakovane nielen jednotlivci, ale aj skupiny a kolektívy, ktorým spoločnosť pripravuje produkty s individuálnym prístupom, šité na mieru, podľa požiadaviek klienta

komentované prechádzky nitrou

Komentované vychádzky Nitrou

Tematické komentované vychádzky Nitrou sa konajú pravidelne každú 1. nedeľu v mesiaci. Trvanie vychádzky býva zvyčajne 1,5 až 2 hod a meno sprievodcu je uverejnené pri každej vychádzke zvlášť. Cena vychádzky je 3€ na osobu. Na vychádzky nie je potrebné sa nahlásiť vopred. Vychádzka sa uskutoční vždy. Zraz o 14:00 hod. pred CK Travego Tour, Kmeťkova 2 (vchod z Mostnej ul.), Nitra. Zakúpiť si môžete aj rôzne zážitkové balíčky Nitrianskej organizácie cestovného ruchu.

Travego Tour Nitra pre Vás organizuje aj rôzne zaujímavé, komentované vychádzky po Nitre, ktoré sa budú konať po celý rok.  Prvá téma výchádzky v mesiaci apríl bola "Udalosti v Nitre na jar v roku 1945." V máji sa bude konať komentovaná vychádzka na Kalváriu v Nitre. Nepremeškajte tento jedinečný zážitok!

komentované vychádzky nitrou

kalvária nitra

Na najbližšiu vychádzku v nedeľu 3.7. si pre Vás pripravili 50% zľavu z dôvodu horúčav. Cena 1,50€/osoba a téma: Architektúra Dolného mesta. Rewč bude o Svätoplukovom námestí, po ktorom kráčajú niektorí aj denne, o Mestskom dome, prejdete sa Pešou zónou a porozprávate o niektorých zaujímavostiach, o Synagóge, schladíte sa v kostole Navštívenia Panny Márie a prechádzku so zaujímavým výkladom zavŕšite na Vŕšku.
Sprievodca: p. Záhorský
Čas stretnutia: 14:00 pred CK Travego Tour

komentované vychádzka nitrou

Otváracie hodiny

Cestovnú kanceláriu Travego Tour Nitra môžete navštíviť nasledovne:

Po - Pi: 8:30 - 16:30

So - Ne: emailom alebo telefonicky

 

Travego Tour Nitra sa teší na Vašu účasť!

 

Travego Tour Nitra - komentované vychádzky Nitrou

Kmeťkova 2, 949 01 Nitra (vchod z Mostnej ul.)

 

Email: info@travegotour.sk

Tel.: 0917 858 959

 

 www.travegotour.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok