TRANS MOTEL je pre každého - Ubytovanie | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Ubytovanie v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

TRANS MOTEL je pre každého

dátum pridania: 27.11.12-09:22

Ak hľadáte príjemné ubytovanie s domácou kuchyňou alebo hľadáte miesto pre vašu rodinnú oslavu v blízkosti Nitry, ste na správnej adrese!

Dostupnosť k mestu
ABC TRANS MOTEL je situovaný po pravej strane smerom od mesta Nitry, pri hlavnej ceste na Nové Zámky, za obcou Krškany. Táto viacposchodová budova svojou výraznou farebnou fasádou upútava pozornosť motoristov a pozýva všetkých, aby navštívili ABC TRANS MOTEL, ochutnali z miestnej kuchyne a samozrejme v prípade potreby si aj oddýchli.

Reštaurácia v ABC TRANS MOTELI
Ponúka každodenne bohaté menu, v pracovných dňoch až 7 druhov. Na chuť si príde priaznivec sladkých, vegetariánskych, ale aj klasických slovenských jedál. Cez víkend sú v ponuke vždy 3 druhy jedál. Samozrejmosťou je bohatý výber z ponuky jedálneho lístka a vínnej karty..
Reštaurácia je ozvučená, t.z. vhodná pre organizovanie školení a prednášok. Má k dispozícii samostatný vchod, t.z. že nie je závislá od hlavného vstupu do hotela. Jej súčasťou sú moderné bezbariérové toalety.
Druhú časť reštaurácie tvorí malé pohostinstvo a ďalšia reštauračná časť. Miestnosti je možné oddeliť. Tu je k dispozícii hosťom dataprojektor ďalšie samostatné taolety.
Ani na rodiny s deťmi sa v tomto priestore nezabudlo! Nájdete tu mobilný detský kútik, pripravený zabaviť deti a nechať rodičov so svojou spoločnosťou sa v pokoji najesť, porozprávať i zabaviť, ale zároveň mať deti v blízkosti v bezpečí a pod kontrolou.

CATERING –
ABC TRANS MOTEL ponúka svojim zákazníkom možnosť vývozu hotových jedál do firiem a prevádzok. Ďalšou možnosťou je kompletný catering pre záujemcov, ktorý majú akciu vo svojich priestoroch a potrebujú svoj priestor upraviť, ozdobiť, pripraviť a doviezť studené či teplé jedlo. Ponúkame chlebíčky, šaláty, sladké domáce štrúdle alebo aj kapustnicu.

Hotelová časť
Recepcia hotela je otvorená pre verejnosť až do 22. hod. Pre hotelových hostí, samozrejme, nonstop. Tento viacposchodový hotel ponúka ubytovanie v 2- 3 - 4 – lôžkových izbách s možnosťou prístelky s bunkovým systémom za prijateľné ceny. Dve poschodia hotela sú úplne uzavreté, so samostatným vchodom a schodiskom.

Ďalšie možnosti hotela:
Ak hľadáte a potrebujete priestory na iné účely, ako je ubytovanie, aj toto je možnosť tohto hotela.
Nielen pre hotelových hostí sú ďalej k dispozícii salóniky. Majú samostatný vchod, nezávislý od recepcie hotela.
1. Salónik pre 30-50 ľudí s TV a satelitom.
2. VIP salónik pre 8 ľudí s TV a rádiom.
3. Salónik pre menšie rodinné oslavy spojený s vedľajšou izbou, napríklad pre prítomnosť detí, ktoré majú k dispozícii vlastnú miestnosť + toaleta.

V ABC TRANS MOTELI je biliardový stôl a hracie automaty.


KONTAKTY
recepcia - 00421/ 376580658 ,00421/ 948949000
www.transmotel.sk
recepcia@transmotel.sk

 


 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok