TOP 5 miest, ktoré môžete navštíviť v Afrik - Kam v meste | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kam v meste v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

TOP 5 miest, ktoré môžete navštíviť v Afrike pre milionára

dátum pridania: 25.04.21-19:29

Milionár, ktorý plánuje navštíviť Afriku, bude mať rôzne možnosti. Sú úžasné miesta, ktoré môžete navštíviť a robiť vzrušujúce veci. Na rozdiel od toho, čo si myslíte, na zábavu v Afrike budete potrebovať veľa peňazí. Najlepšie turistické ciele v Afrike sú drahé a často lákajú zahraničných turistov. Ak si teda zarábate peniaze a chcete sa príjemne zabaviť v Afrike, mali by ste začať s najlepšími miestami v regióne.

5 úžasných turistických cieľov v Afrike

Či už ste milionárom, ktorí idú za prácou alebo zábavou do Afriky, tu je zoznam vzrušujúcich miest, ktoré by ste nemali navštíviť.


1. Kapské mesto, Južná Afrika
Cape Town je jednou z najlepších turistických atrakcií v Afrike. Mesto a jeho priľahlé oblasti majú dokonalú príchuť Afriky pre milionára, ktorý chce Afrike porozumieť. V Kapskom Meste nájdete pestrú zmes kultúr, tradícií, prírody, jedla a ľudí.
Medzi top destinácie, ktoré môžete v Kapskom Meste navštíviť, patria Ostrov Robben, Cape Winelands a Camps Bay. Ak si dobre naplánujete cestu, môžete chytiť jeden z úžasných hudobných festivalov v Južnej Afrike tu v Kapskom Meste a vypočuť si nádherné surové africké hlasy.
Najlepší čas na návštevu milionárskeho mesta Cape Town je od novembra do januára. Ak však chcete mať miestny zážitok, mali by ste byť v Kapskom Meste v októbri, februári a marci.


2. Viktóriine vodopády, Zimbabwe a Zambia
Mohutné Viktóriine vodopády ležia medzi Zimbabwe a Zambiou. Je to jedna z najlepších turistických atrakcií na kontinente. Túto stránku môžete preskúmať zo Zimbabwe alebo zo Zambie. Tieto majestátne vodopády sú vysoké 108 metrov. Bude vás hypnotizovať pohľad na túto turistickú atrakciu.
Musíte však vedieť, že to nie je toľko aktivít, ktoré tu budete môcť robiť, okrem obdivovania krásnej krajiny a obrovských vodopádov. Ako milionár by ste si teda mali naplánovať aj veci, ktoré budete robiť v Zimbabwe alebo v Zambii, a vodopády by ste mali zaradiť medzi top miesta, ktoré navštívite. Budete ohromení krásou tohto prírodného pohľadu.


3. Zanzibar, Tanzánia
Ak hľadáte krásne miesto na relaxáciu a zábavu v Afrike, potom by vaším ďalším cieľom mal byť ostrov Zanzibar. Zanzibar je exotický ostrov, ktorý má nedotknuté pláže s teplými oceánmi. Je to drahý ostrov, ktorý si tam môžu dovoliť tráviť čas iba milionári.
Mimo horúcich pláží v Zanzibare, si tiež užijete mix rôznych kultúr. Je to úžasné miesto pre strávenie dovolenky a ak hľadáte miesto kde boháči trávia svoj čas.

zanzibar
 

4. Nekropola v Gíze, Egypt
Aj keď si mnoho ľudí nemyslí, že by Egypt bol súčasťou Afriky, táto krajina sa skutočne nachádza v Afrike. Pri vymýšľaní miest, kde môžete minúť svoje peniaze v Afrike, by sa preto na vašom zozname mal nachádzať aj Egypt.
Počas pobytu v Egypte je najikonickejším miestom, ktoré by ste mali navštíviť, nekropola v Gíze. Tu uvidíte niektoré z najikonickejších pyramíd na svete. Šesť pyramíd v Gíze patrí medzi sedem divov sveta. Preto, ak chcete vidieť africké pyramídy, potom navštívte toto miesto.


5. Národná rezervácia Masai Mara, Keňa
Žiadna návšteva v Afrike sa nezaobíde bez divých zvierat a safari. Ak chcete mať najlepší zážitok zo safari, mali by ste navštíviť Národnú rezerváciu Masai Mara v Keni. Tu budete mať možnosť vidieť veľkú 5. Toto safari môžete rozšíriť do národného parku Serengeti a prírodných rezervácií v Tanzánii, aby ste videli migráciu pakoňov.
Najlepší čas na návštevu národných parkov Masajai Mara a Serengeti je počas chladnej sezóny od júla do októbra.

Ako financujete toto dobrodružstvo?

Všetky tieto miesta môžete navštíviť, iba ak ste milionárom. Je to preto, že tieto miesta sú najvyhľadávanejšími turistickými cieľmi v Afrike a ich pobyt a zábava bude stáť veľa peňazí. Ak ste milionár, potom sa nemusíte obávať, pretože toto dobrodružstvo môžete ľahko financovať. Ak by ste však chceli byť milionárom - môžete tvrdo pracovať alebo premýšľať o lotériových hrách. Na LottoPark.com nájdete ďalšie informácie o najväčších jackpotoch do lotérií na svete. Možno zajtra trafíte jackpot a začnete svoje dobrodružstvo v Afrike.


Plánujete návštevu týchto miest
Keď budete mať všetky peniaze pripravené, musíte si vopred naplánovať, aby ste ako milionár v Afrike zažili pekný zážitok. Tu je niekoľko užitočných tipov, ktoré by ste mali použiť, keď plánujete návštevu Afriky:
Pripravte si svoje dokumenty: pri ceste do Afriky by ste mali mať pripravené dokumenty. Medzi najdôležitejšie dokumenty patrí cestovný pas. To vám umožní voľný pohyb bez akýchkoľvek zásahov. Našťastie väčšina afrických krajín nevyžaduje rezervácie víz vopred a vízovú pečiatku môžete získať hneď po príchode. Mali by ste to však vopred potvrdiť so svojím sprievodcom.
Získajte miestneho sprievodcu: počas turné po Afrike ako milionár by ste mali mať ako sprievodcu miestneho lekára, ktorý vám poskytne praktické skúsenosti s miestami, ktoré sa chystáte navštíviť. Ak to neurobíte, ľudia by vás mohli využiť.
Používajte kreditné karty a majte trochu hotovosti: najlepší spôsob, ako sa túlať po Afrike, je mať po ruke nejaké peniaze za prepitné miestnych obyvateľov. Pomocou kreditných kariet môžete vyrovnať svoje cestovné, ubytovanie a ďalšie obrovské účty. Mali by ste však mať po ruke nejaké peniaze pre nepredvídané núdzové situácie, ktorých je vždy veľa, ale zároveň aj zábavné.


Záverečné slovo:
Afrika je vzrušujúcim miestom na návštevu. Ak ste milionár, bude sa s vami na kontinente zaobchádzať dobre a pri dovolenke si užijete veľa zábavy.

obrázok: pixabay.com
 poslať článok mailom  vytlačiť článok