Tlačiareň a kníhviazačstvo Garmond Nitra - m - Kancelária | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Kancelária v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Tlačiareň a kníhviazačstvo Garmond Nitra - miesto kde sa zo zákazníkov stávajú priatelia

dátum pridania: 10.06.20-13:25

Tlačiareň Garmond Nitra začínala ako rodinná firma, ktorá sa však pomerne rýchlo rozrástla. Dnes už spolu s druhou generáciou a skúsenými a kvalifikovanými zamestnancami okrem expresných a kvalitných služieb stále zachováva rodinný a priateľský prístup k zákazníkom. Garmond Nitra pôsobí na polygrafickom trhu od roku 1994.

Dlhoročné skúsenosti

Zaoberá sa najmä tlačou, knihárskym a kníhviazačským spracovaním. Významnou časťou spoločnosti je tiež vydavateľstvo s niekoľkými desiatkami vydaných titulov, v rámci ktorého Garmond Nitra ponúka kompletný servis od grafickej prípravy a tlače až po finálne spracovanie.

 

Výnimočnosť tlačiarne Garmond Nitra spočíva v tom, že sa už od svojho vzniku drží myšlienky poskytovať každému zákazníkovi pridanú hodnotu a komfort. K tomuto Garmond Nitra prispôsobil aj expresné služby výroby, čo v praxi znamená, že na tomto mieste vám dokážu vyrobiť tlačoviny už v deň zadania do tlače. To sa, samozrejme, teší veľkej obľube. Zákazníci však Garmond Nitra vyhľadávajú aj kvôli iným pozitívam. Nimi sú vysoká kvalita výrobkov, veľmi priaznivá cena a tiež priateľský prístup.

vizitky nitraviazacstvo nitra

Blesková tlač

Ponúkame vám vytlačenie práce maximálnou rýchlosťou. Na tlačenie používame tri vysokorýchlostné a veľmi kvalitné tlačiarne od firmy XEROX, ktoré sú schopné spolu vytlačiť 155 strán za minútu bez ohľadu na to, či sa tlačí čierna alebo farebná strana, čím vieme zabezpečiť veľmi rýchle spracovanie vašej objednávky. Používame výhradne originálne tonery a ďalšie originálne tlačové príslušenstvá, čo zaručí profesionálnu kvalitu tlače, ktorú očakávate.

tlac diplomovky nitrabakalarka tlac nitra

Čo všetko tlačíme

V Garmond Nitra vám poskytneme rýchlu digitálnu i ofsetovú tlač letákov, plagátov, vizitiek a oznámení, pri ktorých vám tiež ponúkame kompletné dodanie od grafického návrhu, tlače až po dopravu priamo k vám. Zameriavame sa aj na tlač a viazanie rôznych dokumentov, prác a diplomoviek, vrátane potlače textu na obale, ale i na veľkoformátovú tlač a knihy.

 

tlaciaren nitra

Kníhtlač a kníhviazačstvo

 

Významnou časťou Garmond Nitra je vydavateľstvo s niekoľkými desiatkami vydaných titulov. Počas 22-ročnej činnosti sme vydali mnoho kvalitných publikácií, monografií, básnických kníh či učebníc. Ponúkame vám kompletné riešenie vydania vašej publikácie od grafického spracovania a sadzby textu, cez tlač a knihárske spracovanie až po distribúciu kníh, najmä v nitrianskych kníhkupectvách. Budeme veľmi radi, ak sa pomocou našich služieb vaše dielo dostane na pulty kníhkupectiev.

 

vydavatel nitra

Originálne darčeky

Ak premýšľate, aký darček dať blízkym, stavte na niečo osobné, originálne a cenovo dostupné. V poslednej dobe sa veľmi rozšírilo vydávanie kníh v malých nákladoch už od jedného kusu, či už v podobe vlastnej knihy, fotoknihy, fotoobrazu, alebo fotokalendára.

vydavanie knih nitra

Otváracie hodiny

Náš personál vás čo najrezkejšie obslúži každý pracovný deň od 8.00 do 17.00 hod.

 

Presvedčte sa aj vy o kvalite a rýchlosti našich služieb! Tešíme sa na vás!

 

Tlačiareň a kníhviazačstvo Garmond Nitra

Kontaktná osoba: Jaroslav Oprala
ul. Fraňa Mojtu 10 (vo dvore kostola), 949 01 Nitra

 

Tel.č.: 037 /6503 542
E-mail: tlaciaren@garmondnitra.sk

 

www.garmondnitra.sk

Nájdete nás aj na Facebooku!

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok