Szidi Tobias so skupinou v Nitre - Služby a rôzne | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Služby a rôzne v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Szidi Tobias so skupinou v Nitre

dátum pridania: 16.11.18-12:34

Legendárna slovenská herečka a speváčka maďarského pôvodu, Szidi Tobias, vystúpi spolu s kapelou už 13.12. v Nitre.

Szidi Tobias, speváčku charakteristickú jedinečnou farbou hlasu, mnohí poznajú ako herečku z divadelných alebo televíznych inscenácií. Vďaka svojej televíznej tvorbe sa Szidi stala držiteľkou festivalovej ceny Igric z festivalu ART FILM za televízny film Dlhá krátka noc.

Koncert v Nitre

Filmovú tvorbu po čase vystriedala hudobnou a v roku 1993 mal na Slovensku premiéru film Dušana Rapoša, Fontána pre Zuzanu 2. Rovnako veľký úspech ako film samotný zožala práve filmová hudba, na ktorej soundtracku sa nachádza i najznámejšia pieseň Szidi, „Chlap z kríža“. Táto umelecká a zároveň nesmrteľná pieseň sa stala časom kultovou.

Skvelá speváčka vystúpi v Nitre

Špecifické zafarbenie hlasu, umelecká charizma, cit pre spájanie textu s hudbou a k tomu skvelá kapela sú tou najlepšou kombináciou pre silný umelecký zážitok. Szidi, ako jedna z najvýraznejších hudobných osobností spievaného šansónu koncertuje pre svoje české a slovenské publikum už niekoľko rokov. Divákov čakajú skladby z autorskej hudobnej dielne Milana Vyskočániho, z ktorých väčšinu napísal scenárista a textár Peter Lipovský.

Szidi Tobias & Band

Na koncerte zaznejú, okrem iných, piesne z najnovšieho albumu s poetickým názvom „Sedmoláska“, ktorý je výberom best of - toho najlepšieho.Na toto všetko sa môžete tešiť už 13.12.2018 o 20:00 v Nájomnej Jednotke 210 v Nitre. Lístky je možné zakúpiť v predpredaji on-line na MaxiTicket.sk

 Program akcií v Nájomnej Jednotke v Nitre:

Program v Nájomnej jednotke v Nitre

Klub Nájomná jednotka 210

OC Max, Chrenovská 30, 949 01 Nitra

Nájdete nás aj na Facebooku: 

Viac informácií o koncerte nájdete TU 
 poslať článok mailom  vytlačiť článok