Svetluška v piane - chutné a zdravé jedlo pre te - Gastro | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Gastro v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Svetluška v piane - chutné a zdravé jedlo pre telo i dušu

dátum pridania: 04.08.20-10:39

V reštaurácii Svetluška v piane si môžete pochutiť na zdravých jedlách pripravených z vyberaných surovín, ktoré sú vhodné aj pre vegetariánov, diabetikov, celiatikov a všetkých, čo radi jedia zdravo a pritom chutne.

Reštaurácia zdravej výživy

Reštaurácia Svetluška v piane je zameraná na zdravú výživu. Našim hlavným cieľom bolo a je vytvoriť príjemnú rodinnú reštauráciu s možnosťou oddychu a relaxu. Miesto, na stretnutie priateľov pri chutnom a zdravom jedle. Našou víziou je ľuďom ukázať, že jedlo je naša potrava, ktorá však nemá iba naplniť naše brušká, čiže telo, ale pohladiť aj oko a dušu.

Prečo Svetluška? Svetluška je malá muška, ktorá dokáže vytvoriť svetlo aj v tme. O to sa snažíme i my. Chceme Vám ukázať možnosť v lepší a zdravší život.

U nás máme jedlo pre celiatikov, diabetikov, vegánov aj vegetariánov

V reštaurácii Svetluška v piane sa snažíme o vyváženú stravu. Chceme vyhovieť aj celiatikom, diabetikom, vegánom, vegetariánom a všetkým, ktorí chcú pomôcť svojmu telu. 

svetluska nitrasvetluska nitra

Naše obedové menu je väčšinou bezmäsité, no pripravíme pre Vás aj netradičné, zaujímavé a chutné jedlá z výberového mäska.

Obedového menu, ktoré u nás dostanete, nikde inde nenájdete. V ponuke máme rôzne zeleninové šaláty, polievky, zeleninu na pare, celozrnné palacinky, jedlá s obilnými klíčkami, jedlá z obilia a strukovín a mnoho iných. So sebou si môžete vziať sendviče.

Dezerty a pestrá ponuka nápojov

V našej reštaurácii si môžete posedieť pri chutnom nápoji.

svetluska

Pripravíme Vám chutné, zdravé probiotické a miešané nápoje, zelený jačmeň, kvalitnú kávu RIOBA 100% arabica, ale aj ajurvédsku a obilninovú kávičku

V ponuke máme aj zaujímavé miešané drinky a veľa druhov horúcej čokolády.

svetluska nitra

Posedenie na letnej terase

U nás si môžete príjemne posedieť v kruhu svojej rodiny alebo priateľov na veľkej letnej terase s príjemnou atmosférou.

svetluska nitrasvetluska terasa

Nezabudli sme ani na najmenších, pre nich máme pripravený detský kútik, plný hračiek, knižiek, trampolínu a šmýkalku na ktorej sa môžu vaše ratolesti vyšantiť. 

restauracia nitrarestauracia nitra

Priestor pre dôležité udalosti 

Príjemné posedenie a priestor pre dôležité udalosti vo vašom živote - oslavy, promócie, svadby,plesy,birmovky, krstiny, stretávky.

svadby nitrasvadby nitra

Kapacita vnútra reštaurácie je cca 50 ľudí, k dispozícii je horná terasa cca kapacita 40 ľudí, dolná terasa zahrňa 40 ľudí, ktorá je v zime vyhrievaná.

svetluska

Menu dokážeme prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníkov. Sviatočné prestieranie je v cene objednávky.

Otváracie hodiny

Príďte k nám a presvedčte sa o kvalite našich služieb a profesionalite peronálu. Sme tu pre Vás od pondelku do piatku v čase od 10:00 do 21:00 h. V sobotu máme otvorené na objednávku.

svetluska restauracia

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

Reštaurácia Svetluška v piane

Farská ulica 46 (bývalá reštaurácia Piano café)

949 01 Nitra

Tel.: 0904 570 329

E-mail: 1.svetluska@gmail.com

www.svetluska-nitra.sk

Sme aj na Facebooku:

 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok