Svadoný salón Diamond - všetko pre svadbu a - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Svadoný salón Diamond - všetko pre svadbu ako má byť

dátum pridania: 21.05.16-22:56

Myšlienka zriadiť si svadobný salón vznikla počas príprav našej vlastnej svadby. Tento nápad a zároveň aj túžba sa nám podarili zrealizovať 22. septembra 2006 otvorením svadobného salónu Diamond v Nitre.

svadobné šaty nitra

V salóne Diamond v Nitre, Vám budúcim nevestám, ponúkame svadobné šaty svetoznámych austrálskych značiek MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY, ktoré sú medzi nevestami u nás i vo svete momentálne najobľúbenejšie a najžiadanejšie, nakoľko sú známe svojou nápaditosťou, nevídanou noblesou a vysokou kvalitou použitých materiálov. Neváhajte a príďte spoznať ten výnimočný pocit, mať na sebe oblečené šaty MAGGIE SOTTERO, ktoré získali už množstvo ocenení zahŕňajúc šesť prestížnych cien DEBI, deväť ocenení Desert Rose, dve ceny Diva, tri ceny The Dallas Rose, The UK Bridal Buyers ocenenie a Wedding Idea's Best Dress Designer ocenenie. Ich jedinečnú originalitu si môžete overiť na: http://www.maggiesottero.com/stores.aspx.

nitra svadba

Okrem svadobných šiat Vám svadobný salón Diamond prináša úžasné a vždy nadčasové kolekcie spoločenských šiat prestížnych a populárnych značiek FLIRT by MAGGIE SOTTERO, ALYCE DESIGNS a LUXUAR FASHION, vďaka ktorým sa stanete neprehliadnuteľnou na každej spoločenskej udalosti.

nitrianska svadba

A nezabúdame ani na pánov, ktorým požičiame šarm a eleganciu v podobe luxusných pánskych oblekov a svadobných viest kvalitnej nemeckej značky WILVORST.

Ďalej ponúkame:
• predaj svadobných topánok španielskej značky MENBUR,
• predaj svadobnej bižutérie, závojov, rukavičiek, kabeliek a pompadúriek, vankúšikov na prstienky, podbradníkov pre novomanželov, pierok pre svadobčanov, slnečníkov alebo dáždnikov, vejárov, podväzkov, atď.
• predaj CLIP-IN pramienkov zo 100% ľudských vlasov pre dokonalý svadobný účes
• možnosť objednávky svadob. oznámení Pamas, Ave Press, 4M, De Luxe Cards
• možnosť objednávky svadobných pohárov Pamas Glass

svadoný salón nitra

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

SVADOBNÝ SALÓN DIAMOND NITRA


Janka Krála 43, Nitra
0911 206 671

www.salondiamond.sk

Po. - Pi.: 10:00  - 18:00, So:: 9:00 - 13:00
 poslať článok mailom  vytlačiť článok