Svadobný salón DIAMOND Nitra - všetko pre V - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Svadobný salón DIAMOND Nitra - všetko pre Vašu stužkovú

dátum pridania: 24.09.19-08:24

Jedným z veľkých dní v živote je stužková a každé dievča chce na nej vyzerať krásne a výnimočne. Salón DIAMOND Nitra Vám ponúka elegantné aj extravagantné šaty, krátke i dlhé. U nás si určite vyberiete šaty, ktoré Vás očaria na prvý pohľad!

Šaty zo salónu DIAMOND Nitra

Jedinečnosť, exkluzívnosť, elegancia, extravagancia, romantika, kvalita, precíznosť, rozmanitosť, noblesa - to všetko ponúka salón spoločenských šiat  DIAMOND v Nitre svojim zákazníčkam. Sú to všetko kvalitné šaty svetových značiek!

Diamond NitraDiamond Nitra

Diamond NitraDiamond NitraDiamond svadobný salón - šaty na stukovú

Staňte sa hviezdou stužkovej

Každá žena si želá zažiariť v dave v krásnych šatách a cítiť sa ako princezná. Nájsť tie správne šaty na stužkovú, v ktorých môžete pretancovať celú noc, môže byť náročné. Náš salón DIAMOND Nitra Vám prináša úžasné a vždy nadčasové kolekcie spoločenských šiat prestížnych a populárnych značiek FLIRT by MAGGIE SOTTERO, ALYCE DESIGNS a LUXUAR FASHION, vďaka ktorým sa na Vašej stužkovej stanete neprehliadnuteľnou. Príďte si vybrať z našej ponuky dlhých i krátkych šiat, ktoré Vám určite sadnú! 

Diamond NitraDiamond NitraDiamond svadobný salón - šaty na stukovú

 

Exluzívne doplnky

Šaty tvoria základ pre Vašu stužkovú. Keď však už máte vybraté a chcete byť výnimočná, glamour alebo sa chcete ozvlášniť, vyberte si doplnky z našej širokej ponuky. U nás nájdete bižutériu, rukavičky, kabelky či doplnky do vlasov. Ak chcete obohatiť svoj účes, ponúkame Vám predaj clip-in pramienkov zo 100% ľudských vlasov pre Váš dokonalý účes.

Svadobný salón Diamond Nitra

Otváracie hodiny

Príďte si k nám vybrať dokonalé šaty na Vašu stužkovú, v ktorých jednoznačne zažiaríte! Sme tu pre Vás od pondelka do piatku v čase od 10:00 do 18:00 hod., avšak v čase od 12:30 do 13:30 máme obednú prestávku. V sobotu Vás privítame v čase od 9:00 do 13:00 hod. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Diamond NitraDiamond Nitra


"Sú to jednoducho šaty, ktoré Vám sadnú..."

Svadobný salón DIAMOND Nitra

Janka Krála 43, 949 01 Nitra
Tel.: 0911 206 671
E-mail: diamond@salondiamond.sk
 

www.salondiamond.sk

Nájdete nás aj na Facebooku:


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok