Svadobná hostina v reštaurácií U zlatej svi - Móda, krása | moja Nitra
 
moja Nitra - informačný portál, zoznam firiem
Móda, krása v Nitre - magazín moja Nitra
hľadať: 
 

Svadobná hostina v reštaurácií U zlatej svini Nitra - oslava, ako sa patrí!

dátum pridania: 13.06.17-11:24

Nádherné priestory a podmaňujúca pokojná atmosféra reštaurácie U zlatej svini v Nitre je ako stvorené pre Vašu svadbu. Okrem veľkej kapacity priestorov a výborného jedla ponúkame aj ubytovanie pre Vašich hostí.

Reštaurácia U zlatej svini Nitra

Reštaurácia U zlatej svini Nitra je vychytená reštaurácia v pokojnom prostredí pod Zoborom ďalej od rušného centra mesta Nitry. Kapacita reštaurácie je 60 miest, salóniku 25-30 miest a v letných mesiacoch je možné aj posedenie na letnej terase, ktorá rozširuje celkovú kapacitu o ďalších 60 miest. 

Reštaurácia U zlatej svini Nitra - ponuka

Naše dlhoročné skúsenosti s poskytovaním gastronomických služieb sú zárukou kvality, ktorú oceňujú nielen domáci, ale aj zahraniční klienti. Súčasťou Vášho svadobného menu môžu byť jedlá nielen slovenskej alebo zahraničnej kuchyne, ale tiež chuťovky nitrianskeho regiónu alebo tiež naša špecialita – grilované prasa.

reštaurácia u zlatej svini nitrareštaurácia u zlatej svini nitra

Na zdravie si pripijete kvalitným vínom z nášho vínneho lístka, ktorý obsahuje širokú ponuku vín z Chateau Topolčianky.

reštaurácia u zlatej svini nitra

Náš profesionálny a milý personál sa postará o obsluhu Vašich hostí, o nádhernú výzdobu(bezplatne) a o všetko, čo na svadobnej hostine nesmie chýbať.

 

Svadba mimo reštaurácie

Chystáte svadbu niekde inde? Nechajte prípravu občerstvenia na nás. Či už dávate prednosť chlebíčkom, obloženým misám, pečenému prasiatku či divine, vieme vám všetko pripraviť. Každú objednávku vybavujeme promptne a občas robíme aj "zázraky na počkanie". Taktiež požičiavame obrusy, nasvietenia, rautové či stand by stoly, aby vaša svadba mohla byť neopakovateľným zážitkom.


 

Tešíme sa na Vás!

 

Reštaurácia U zlatej svini Nitra

 

Dolnozoborská 18, 949 01 Nitra

telefón: 0917 330 044

e-mail: zlata.svina@gmail.com

 

http://uzlatejsvini.sk/

Nájdete nás aj na Facebooku:
 

 


Media galéria
 poslať článok mailom  vytlačiť článok